Gökte ararken hakkaride buldum 2009 gt

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gökay
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BATIDA YÜZÜNÜ GÖREMEZKEN ALLAHIN HAKKARİSİNDE İRAN' A PİYASA YAPMAYA GİDEN ELEMANIN ALTINDAKİ GT....PARA VAR HUZUR VAR.YÜKSEKOVADA BATIDA GÖREMEDİĞİNİZ BİR ÇOK SUV ARAÇ MEVCUT.NASIL OLUYOR DEMEYİN.OTOBOS...
22012010021.jpg

22012010022.jpg

22012010023.jpg

22012010028.jpg

22012010029.jpg

22012010024.jpg

Son düzenleme:
Vay be dediğiniz doğru otobos meselesi.Bu arabaya bayılıyorum bizim okulda(Bilkent üniversitesi) var 2 tane arada görüyorum.Ama bu resimdekini resmen ölüme terk etmişler

vay be dediğiniz doğru otobos meselesi.bu arabaya bayılıyorum bizim okulda(bilkent üniversitesi) var 2 tane arada görüyorum.ama bu resimdekini resmen ölüme terk etmişler

ne anlar gt den
gökaycığım bence senin araba daha güzel ;)

teşekkür ederim abicim...bizimki bunun yaninda beyaz tavşan...

doğuda bunları görmeye şaşırmamak lazım......aslında bunları görememek anormal olur.....düğünlerde bile kilo kilo altın takılırken...

birkaç haftadır da van yollarında istemediğin kadar insignia mevcuther ışıkta bir kaç tane...market otoparklarında çok sık karşılaşıyorum...herhalde bu aralar bu favori......yakında opel gt de favori olmaya başlar....

geçen minübüste okula gidiyorum....minübüs şöförüyle yanında oturan arkadaşının muhabbetine kulak misafiri oldum...

şoför soruyor abi kesin dönüş mü yaptın istanbuldan diye..
adam evet diyor...

şoför çocuklara araba bakıyordun ne oldu diye soruyor?
adam da gittik wolksvagene birine golf aldık birine passat aldık bende yeni çıkan transporterdan aldım diyor....

ellerinde kalmamış bir haftaya kadar gelecekmiş araçlar dedi..

2tane kamyon alıcaz ona bakıyoruz diyor.....

doğuda durumlar böyle.......

Hep bahsediliyordu doğuda ne araçlar var diye Gökay abi sayesinde gözümüzlede gördük

Zavallı arac bence terk edilmiş gibi görünüyor,bu araca böyle mi davranılır diyeceğim ama daha bunun gibi kaç araç vardır kimbilir sahibinde.

Hep bahsediliyordu doğuda ne araçlar var diye Gökay abi sayesinde gözümüzlede gördük

daha neler var..makineyi kapıp yüksekovaya gideceğim.x5-x6-Q7 hepsi mevcut...

Geri