Güzel bir buluşma(bob-ysn)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yaniss
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kısa suren yay seruvenımızden sonra aracımız her zamn kı jeep gorunumune gerı donmustur :)

34hgjmv.jpg

yok satmayı dusunmuyorum cunku takıcam tekrar bu sekılde gezmek ıgrenc bır duygu :) bu arada dıkkat ettımde daha yenı uyesınız cok guzel duruyordu derken ne zamn gordunuz :)

hocam araba bence kısa yaylarla süper duruyo :)
bana sorarsanız eğer mat beyaz folyo çok güzel gider bu arabaya hem arabanın aşırı modlu olduğu hissi veriyo görenlerde :)
kazasız belasız günlerde inş.. :)

Öncelike Araçlara diyecek laf yok :) Çekende işini helaliyle yapmış sormak istediğim bir kaç soru olacak bendede corsa d 5k var yay olarak ne kullandınız? ve memnunluk dereciniz? Ayrıca jantlar orjinal opel jantı ancak Lastikler yanaklı değil değiştirdinizmi? Söylemeden edemiyeceğim onlarda 10 numara durmuş açıkçası bu paylaşım kendi adıma çok yararlı oldu aracıma modifiye konusunda bazı ekler yapmayı düşünüyordum malum piyasa ortada modifiye yapacağım diye çingene arabasına çevirenler gülünç duruma düşüyor... Şimdiden teşekkürler :)

hocam araba bence kısa yaylarla süper duruyo :)
bana sorarsanız eğer mat beyaz folyo çok güzel gider bu arabaya hem arabanın aşırı modlu olduğu hissi veriyo görenlerde :)
kazasız belasız günlerde inş.. :)
mat beyaz kısmetse nısan gıbı dusunuyorum yaylarda eskı halıne donucek en kısa zamanda

Geri