Güzel bir buluşma(bob-ysn)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yaniss
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yok canım esinlendin demedim yawww:D lip li ve farlı halde satmak istemiyordu ben aldıgım sırada bitek cum corsa da vardı ben ona far ve ön ek buldum oda bana bunları verdi tolga abi saolsun hala daha görüşüyoruz corsa olsun olmasın muhabbeti muhabbet insan bob un şuanki sahibi pek iyi bakmıyor tolga abi gibi eğer tolga abi satmasaydı 1-2 ay daha aracı ben alıcktım tolga abideyken cam gibiydi valla:D

wivd3a.png

logoo

corsaların tek beğenmediğim yönü eski kasasının dış tasarımı idi ancak 2008 sonrası sanırım bu kasalar gerçekten çok hoş dizayn logo olayına gelince bu tamamen senin ruhunla alakalı bi sey aracada oturmalı ancak arka camına fosforlu opel logo güzel durur..

Ekli dosyalar

• dd.webp
    dd.webp
    1.3 KB · Görüntüleme: 21
  • images.webp
    images.webp
    2.8 KB · Görüntüleme: 19
arkadaslar ıkısınınde masallahı var allah nazardan saklasın allah kaza bela vermesin ıyı gunlerde kulanmak nasıp olsun

yok canım esinlendin demedim yawww:D lip li ve farlı halde satmak istemiyordu ben aldıgım sırada bitek cum corsa da vardı ben ona far ve ön ek buldum oda bana bunları verdi tolga abi saolsun hala daha görüşüyoruz corsa olsun olmasın muhabbeti muhabbet insan bob un şuanki sahibi pek iyi bakmıyor tolga abi gibi eğer tolga abi satmasaydı 1-2 ay daha aracı ben alıcktım tolga abideyken cam gibiydi valla:D
tolga abı artık olayı bıraz abartmıstı yaa hergun cıla falan bıde cok kullanmazdı ole arabasını bende hıc yıkamıyorumm en son 4 ay falan yıkamadım :) suan da 1 ayı gectı yıkamıyourm kısmet degılmıs ya hayırlsıı almsın sonucta corsa yıne

tolga abı artık olayı bıraz abartmıstı yaa hergun cıla falan bıde cok kullanmazdı ole arabasını bende hıc yıkamıyorumm en son 4 ay falan yıkamadım :) suan da 1 ayı gectı yıkamıyourm kısmet degılmıs ya hayırlsıı almsın sonucta corsa yıne
yok o zamanda corsa vardı bende bunu satıp onu alcaktım kısmet değilmiş ama ayna gibiydi o valla:D

Geri