Güzel bir buluşma(bob-ysn)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yaniss
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Öncelike Araçlara diyecek laf yok :) Çekende işini helaliyle yapmış sormak istediğim bir kaç soru olacak bendede corsa d 5k var yay olarak ne kullandınız? ve memnunluk dereciniz? Ayrıca jantlar orjinal opel jantı ancak Lastikler yanaklı değil değiştirdinizmi? Söylemeden edemiyeceğim onlarda 10 numara durmuş açıkçası bu paylaşım kendi adıma çok yararlı oldu aracıma modifiye konusunda bazı ekler yapmayı düşünüyordum malum piyasa ortada modifiye yapacağım diye çingene arabasına çevirenler gülünç duruma düşüyor... Şimdiden teşekkürler :)
sagol kardesım yaylar h&r 3.5 cm aracımın herseyı orjınal fabrıka cıkısıdır ben sadece yay taktım :) cok ta memnundum ufak problemler oldu servıse gıtmem gerektı yayları soktum en kısa zamnda geerı donsuum yapılcak :)

2u572nb.jpg

2l5hc7.jpg

yenı fotolar eklmenın zamanı gelmıstı :)

Jantlar görünmüyo :D
Maşallah süper.

Gerçekten çok güzel bi araca sahipsin :)
Tekrardan Allah kazalardan belalardan nazarlardan korusun diyorum Yasin :)
Mat Beyaz olayına gelince, hiç düşünme abi direk yaptır, gerçekten çok yakışır :)

Aracınız çok güzel güle güle binin. Bu yay durumu nedir? Siz maşallah sök tak bitir işine çevirmişsiniz, kullanımı nasıl konfor yönü sarsıntılı oluyor mu? Benim aracımda ayağa kalkmış örümcek gibi duruyor ama, bebek olduğu için çok sarsar endişemden dolayı, yay takmaktan çekiniyorum...

kardeş 41 kere maşallah güzel olmuş bende geçen hafta taktım araba şimdi makaslarda güven vermeye başladı

ahhhh ahhh bob herşeyi başlatan corsa lip i ve farı bende hayat buluyor şuan:D

Aracınız çok güzel güle güle binin. Bu yay durumu nedir? Siz maşallah sök tak bitir işine çevirmişsiniz, kullanımı nasıl konfor yönü sarsıntılı oluyor mu? Benim aracımda ayağa kalkmış örümcek gibi duruyor ama, bebek olduğu için çok sarsar endişemden dolayı, yay takmaktan çekiniyorum...
oncelıkle sagolun sunu belırtmelıyım kı benım zten yaylarım spor yay orjınalı cok konforlu oldugu solenemez yay taktıgımda o yuzden bır konfor kaybı vs yok zıplama hoplama h&r yay da ben yasamadım o yuzden tavsıye edıyorum :)

ahhhh ahhh bob herşeyi başlatan corsa lip i ve farı bende hayat buluyor şuan:D
bob ve tolga abı efsane oldu tolga abıyıde cok severım satma dıye 100 kere soledım ama :) bu ardaa ben bob tan hıc esınlenmedım herseyım orjınalll :P

Geri