H lara tesisa

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan agah bülent
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Orjinal teyp dursun Önlere ve arKalara mid takımı deck çevirici birde mono amfi desek ne kadara maal olur amfinin çıkışı kaç olmalı

Hasanım amfinin çıkış gücünü alacağın complara göre tespit etmen lazım ayrıca complara mono değil çok kanallı stereo amfi lazım :)

Orjinal teyp dursun Önlere ve arKalara mid takımı deck çevirici birde mono amfi desek ne kadara maal olur amfinin çıkışı kaç olmalı

16 cm vibe midbas
38 cm s15 vibe bas
5 kanal kicker amfi
kablo seti arka mdf kabin işçilik 970 tlye mal oldu bana

dostlar ben sadece jbl 100lik 38 cm bas baglattım orjınal teyp ve kapı kolonları içerde durulmuyo heleki basıfazla açınca sırtım oynuyo yanı fazla bişiye gerek yok derim

arkadaşlarda benim düşündüğüm sistemde orjinal cd çalara bağımlı kalarak
ön kapıya......INFİNİTY KAPPA 65.7 CS 16.5cm
arka kapıya...orjinal yada 13cmlik bi coaxial olabilir marka karar veremedim
sub olarakta...ALPINE SBE 1243BP ORJİNAL KUTULU 30CM
düşünüyorum bunları tek bi anfiyle beslemek için nasıl bi anfiye ihtiyacım var ve alpine yerine infinity submı düşüneyim?çok aşırı bi sistem olmasına gerek yok bası içerde beni tatmin etsin yeter gümlemesine gerek yok.ekstra fikirlerede açığım.

Merhaßa,ßence aracın Orjinalliğini ßozmadan Önlere ve arKalara mid takımı,ßagajada 30cm Lık bır bas ve 5 kanal bır anfıyle yeterınce Müzikden zevk alManızı sağlayacaktır.Orjınal Cihanıza deck çevirici alarak anfi çıkışı elde etmekde mumkun..Aynı sistemi ßir arkadaşa yaptık,ßakırköy civarına yakınsanız aracı dinleyerek karar verebilirsiniz..Hayırlı forumlar..

infinity ön arka mid takımı
jbl 5 kanal
pioneer 30cm kutu bass
işçilik kablo montaj

1200 tl ye maal oldu..

Bende orjinal teyp ile ÖN KAPILARDA KENDİ ORJİNAL KOLONLARI 1 çift FLI (VİBE) OVAL KOLON MDF ÜZERİNDE 1 ADET 30 CM PİONEER BAS KUTUDA VE 4 KANALLI BOOSCHMAN AMFİ İLE GAYET İYİ SES ALIYORUM.

aslında ben astra hların orjinal kolonlarını yeterli buluyorum buna sadece bi sub eklense çok başarılı olur gibi ama infinity kappalarında çok metnini duydum çok daha süper olabilirmiş gibi geldi bana böyle bi sistem ama oval coaxiallerden ve mdf lerden yana hiç değilim sanki aracın bütün güzelliği ve orjinalliği gidiyomuş gibi geliyo bana.

aslında ben astra hların orjinal kolonlarını yeterli buluyorum buna sadece bi sub eklense çok başarılı olur gibi ama infinity kappalarında çok metnini duydum çok daha süper olabilirmiş gibi geldi bana böyle bi sistem ama oval coaxiallerden ve mdf lerden yana hiç değilim sanki aracın bütün güzelliği ve orjinalliği gidiyomuş gibi geliyo bana.

bende sana katılıyorum ancak 1 çift 16 1 çift 13 cm iyi bir kompenant takımı 400 tl den aşağı değil sadece 100 tl oval kolona ve 50 tl mdf ye vererek biraz olsun kısıyorsun. Tamamen duygusal :)

Ayrıca 2 çift kompenantı ve bası kaldıracak amfidede fiyat farkı oluyor.

bende sana katılıyorum ancak 1 çift 16 1 çift 13 cm iyi bir kompenant takımı 400 tl den aşağı değil sadece 100 tl oval kolona ve 50 tl mdf ye vererek biraz olsun kısıyorsun. Tamamen duygusal :)

Ayrıca 2 çift kompenantı ve bası kaldıracak amfidede fiyat farkı oluyor.

bu konuda sana %100 katılıyorum ki doların tavan yaptığı şu sıralarda bu işlere kalkışmanın pek akıllıca olmuyacağını düşünüyorum zaten jbl 5 kanal anfi 600 kusur infinity kappa 16cm component 360 tl iyi bi bi basla onun portu fln da 300 olsa ki daha bunun montajı ve kablosu fln var 1400leri bulur rahatlıkla.o yüzden yazı beklemem lazım şimdilik sadece kağıt üzerinde hayal ediyorum:)

Geri