hangi aracı tavsiye edersiniz

düşük yakıt ikinci el bol yedek parça megane al derim yok benim için para önemli değil konforlu olsun rahat olsun diyorsan bora al derim pegeot ya hiç ama hiç bulaşma 307 yi alan satıyor buna yiğenimde dahil astrası vardı sattı gitti 307 aldı 5 ay sonra sattı gitti tekrar sıfır astra aldı görüldüğü gibi bir araç değil çok kötü dedi şimdi gerçi 307 kullanan arkadaşlarada ayıp oluyor ama ben onun yalancısıyım zaten dikkat edersen ikinci elde 6 aylık 10 aylık 307 ler kaynıyor insanlar niye bu kadar çabuk satıyor onuda araştırmak sormak lazım

Bora'nın motoru klasik Vw grubu motorudur 8valf'tir hem çok benzin yakarsın hem de aracın hantal olur üstelik bora neslinin bittiğini de düşünürsek daha sonraları satman daha zor olabilir.

Ben olsam Megane II Dynamic alırdım performans ve yakıt tüketimi gayet iyi ayrıca yere çok sağlam basan konforlu bir araç klasik fransız araçlarının aksine güvenliği de gayet iyi sayılabilir.

Toyota da kasa değiştirdi bu yüzden zararın fazla olur satarken

Peugeot'a hiç girme derim kronik fren rahatsızlıkları en üst modellerinde bile devam etiyor dizel olması birşey değiştirmez ben 70bin devirmiş çok 306 gördüm motor sesi bedford gibi çıkıyor kafa ütüler...

Sonuç olarak paranın karşılığını alacağın en iyi araç bunların arasında megane'dir Astra H'lara da bakabilirsin denk düşürebilirsen...

bence almak istediğiniz arabada aradığınız özellikler neler, önce onu söyleyip sonra yorum ve öneri isteseniz daha doğru olurdu..
neye göre seçelim?

1 numarada kesinlikle TOYOTA (bindiğin süre içinde asla motor sorunu yaşamazsın)
peugeot kesinlikle (TÜRKÜZ !!!)(Bu kadar bayrak birşeyler anlatmalı!!!)
Türkiyede üretilmesine rağmen Megane II'de bu kapsamda.
Otomobilde dünya lideri Alman vw bora 2. tercihim olur. hayırlısı olsun.

arkadaşlar megane 2 ne tip sorunlar veriyor biraz bahsedebilirmisiniz?

genelde ateşleme bobini yanıyo ve sağ , sol ön yan sinyali değiştirmek için tampon sökülüyo parçası ucuz bizim arabalara nazaran..

arkadaşlar megane 2 ne tip sorunlar veriyor biraz bahsedebilirmisiniz?
mesela viraja girerken bu süratle girer çıkarım diyosun(öyle hissetdiriyo) viraja girince eyvaaaaah diyosun ama nafile.yavaş ve dikatli giderim derseniz çinli x5 leri tavsiye ederim görüntü süper.amma ben yavaş gitsemde hızlı gitsemde araba beni korusun dersen ALAMAN(alman)malı alcan. opel=safatec şase

safatec şase ne ?

arkadaşım megane 2 dikiz aynasının motorunun 1 milyar olduğu söyleniyor. Bu doğrumu?

valla bora ağır araba ve üzerindeki motor araca yeterli gelmiyor biliyorum çünkü dayımda vardı ve araba çok ağır topluyordu yakıt açısındanda seni üzebilir diğer seçenekler arasındaki Fransızları kafadan eledikten sonra geriye corolla kalıyor bence toyota bence en ideali çünkü arabada ya alman yada japon gerisi fasa fiso hele pejo allaha yakın enden uzak olsun :D

Geri