hangi aracı tavsiye edersiniz

Valla arabada alman teknolojisiniden şaşmayacaksın.Hem güvenlik hem komfor açısından bir numara.Sunduğun şeçeneklerin içinde şaşmam bora derim ben.Çok oturaklı araba.sadece kalkışlarda biraz ağır kalıyo.Diğer yönleriyle beğendiğim bir araç.

megane sakın ismini bile ağzına alma alıpta yerden yere vuran 10 arkadaşım var tanııştırabilirim.Ama toyota corolla en az arıza çıkartan ve en az motor sorunu yaratan araba.bence toyota...

megane sakın ismini bile ağzına alma alıpta yerden yere vuran 10 arkadaşım var tanııştırabilirim.Ama toyota corolla en az arıza çıkartan ve en az motor sorunu yaratan araba.bence toyota...
bende 2006 megane dci vardı sıfırdı 34000 e almıştım 1ay bindim sonra 15 gün satılıktı 15. günü sattım:mad: hemde hiç parasız 1 tane 1aylık çek,1tanede 2 aylık çek almıştım

Son düzenleme:
Valla arabada alman teknolojisiniden şaşmayacaksın.Hem güvenlik hem komfor açısından bir numara.Sunduğun şeçeneklerin içinde şaşmam bora derim ben.Çok oturaklı araba.sadece kalkışlarda biraz ağır kalıyo.Diğer yönleriyle beğendiğim bir araç.

arkadaşıma katılıyorum..ama bu kadar para vereceksen eğer bende sana vectra c tavsiye ederim

peugeot 307 hdi (dizel oldugu icin), dizel olmasa da olur diyosan hic dusunmeden vw bora pacific...

vectra c al bora pasific in donanımını bilmiyorum ama alacağın bora seni hayal kırıklığına uğratabilir..

Bu saatten sonra bora alınmaz bence.

vectra c lerin ön ve arka aks aralıkları farklı olduğundan arkası yerinde durmuyo.boranın otomatik vitesine,corollanında düz vitesine doyum olmaz

bence kalite ve sürüş özellikleri açısından bora tercihim olur(yanlız pasific donanımda ne hikmetse arkada hapörlör yok),,,megane gerçekten donanımlı bi araç fakat çevremde kim aldıysa çok problemlem çıkartı......corolla çok sorunsuz gerçektende fena araba değil motoru hem seri hemde ekonomik,,,kısaca önce bora sonraki tercihim corolla olur.............

bu arada selçuk sence bora ve corolla,,,vectra c den daha iyimi yol tutuyo???

bence kalite ve sürüş özellikleri açısından bora tercihim olur(yanlız pasific donanımda ne hikmetse arkada hapörlör yok),,,megane gerçekten donanımlı bi araç fakat çevremde kim aldıysa çok problemlem çıkartı......corolla çok sorunsuz gerçektende fena araba değil motoru hem seri hemde ekonomik,,,kısaca önce bora sonraki tercihim corolla olur.............

bu arada selçuk sence bora ve corolla,,,vectra c den daha iyimi yol tutuyo???
orda yazmışım ne yazdıysak arkasındayız.

Geri