Hangi Lastik (Anket)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Alper-PD
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi Marka Lastik

• Michelin

Oy: 87 39.4%
  • Bridgestone

Oy: 41 18.6%
  • Lassa

Oy: 17 7.7%
  • Fulda

Oy: 2 0.9%
  • Continental

Oy: 16 7.2%
  • Dunlop

Oy: 6 2.7%
  • Petlas

Oy: 3 1.4%
  • Falken

Oy: 0 0.0%
  • Goodyear

Oy: 13 5.9%
  • Nokian

Oy: 4 1.8%
  • Kumho

Oy: 8 3.6%
  • Pirelli

Oy: 8 3.6%
  • Sava

• Toyo

Oy: 3 1.4%
  • BF Goodrich

Oy: 2 0.9%
  • Hankook

• Federal

• Debica

Oy: 1 0.5%
  • Syron

• Yokohama

Oy: 7 3.2%
  • Nankang

• Marshal

• Sonar

• Falken

• Firestone

• GT Radial

• Nexen

• Gislaved

• Roadstone

• Accelera

• Kullanılan toplam oy
    221
michelin lastikler yapılan bütün testlerde vasat özellikler sergilemişlerdir. hatta ıslak zeminde performansı en kötü lastiklerdendir. lastik işinde en başarılı firmalar şu anda continental ve bridgestone'dur. yapılan bütün testlerin neredeyse tamamında en üst sıraları paylaşmışlardır.

Michelin energy saver kullanıyorum ve memnunum

michelin lastikler yapılan bütün testlerde vasat özellikler sergilemişlerdir. hatta ıslak zeminde performansı en kötü lastiklerdendir. lastik işinde en başarılı firmalar şu anda continental ve bridgestone'dur. yapılan bütün testlerin neredeyse tamamında en üst sıraları paylaşmışlardır.

evet nerdeyse bütün testlerde lastik vasat çıkıyor ama fiyatı vasat değil :)

söyle arkadaş beni dinleyen yok...
continental alın deneyin marka imajını boşverin lastiğe bakın.

michelin kullandım..sessiz ama ıslak yolda dikkat etmek gerek...şu an continental var.. çok memnunum..değiştirirsem gene aynı markayı düşünüyorum..ama bu işi araştırdığımda karşıma hep nokian lastikleri çıktı...alternatif olarak...yollarımızın kalitesizliğinden dolayı araçlar içeriye maalesef bir miktar ses alabiliyorlar...michelin yumuşak hamurundan dolayı bu sesi biraz azaltıyor..ama en sessiz lastik değerlendirmelerinde genel olarak kabul gören lastik nokian...burada forumda yazan arkadaşlar nokian lastiklerinin sert olduklarını yazmışlar...sert lastik içeriye daha fazla ses alır..yanlış mı düşünüyorum ..saygılar..

michelin kullandım..sessiz ama ıslak yolda dikkat etmek gerek...şu an continental var.. çok memnunum..değiştirirsem gene aynı markayı düşünüyorum..ama bu işi araştırdığımda karşıma hep nokian lastikleri çıktı...alternatif olarak...yollarımızın kalitesizliğinden dolayı araçlar içeriye maalesef bir miktar ses alabiliyorlar...michelin yumuşak hamurundan dolayı bu sesi biraz azaltıyor..ama en sessiz lastik değerlendirmelerinde genel olarak kabul gören lastik nokian...burada forumda yazan arkadaşlar nokian lastiklerinin sert olduklarını yazmışlar...sert lastik içeriye daha fazla ses alır..yanlış mı düşünüyorum ..saygılar..
Aracı yeni aldığımda üzerinde ömrünün sonbaharına yaklaşmış nokian marka lastikler vardı. Fren mesafesi uzamış, içeriye verdiği ses artmıştı. İlk iş olarak Michelin'lerle değiştirince aradaki farkı daha iyi anladım. Araç devamlı asfaltta ve hırpalanmadan kullanılıyorsa Michelin der başka bir şey demem. Araç genellikle bozuk yollarda kullanılıyorsa o zamaz Michelin beş para etmez, yol konforunu bir kenara bırakıp sert hamurlu lastik kullanmakta fayda var.

lastik alacak arkadaşlara tavsiyem. önce continental bayisine gidip premium contact 2 serisi lastikleri bir yakından görsünler, sonra gidip başka lastik almaya cesaret edemeyeceklerdir. söylentilerle, kulaktan dolma bilgilerle hareket etmeyin.

lastik alacak arkadaşlara tavsiyem. önce continental bayisine gidip premium contact 2 serisi lastikleri bir yakından görsünler, sonra gidip başka lastik almaya cesaret edemeyeceklerdir. söylentilerle, kulaktan dolma bilgilerle hareket etmeyin.

18- Profil bilgilerinde gerçek ad ve soyadlarını belirtmeyen üyeler öncelikle uyarılacak, durumun devamında üyelikleri ihraç edilecektir.

michelin varken gerisi ne ayaaaaa ne testi ne isi arkadas
michelin alpini 5 sene yaz kış kullandım ve 5. senenn yazında daha hala yol tutan bi lastiğim vardı,...

almış olduğum tüm arabalarda Michelin tercih etmişimdir. geçen hafta aldığım Opel Corsamdada şansa Michelin denk geldi çok iyi oldu..

Geri