Hangi park sensörü taktırmalıyım?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sym
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vallaha açık konuşmak gerekirse Nadir Abi, park sensörü artık lüks olmaktan çıkıyor ve bir ihtiyaç halini aldı..Ki söylediğin gibi senin araç da maşallah yayla gibi araç :)

Köyde sıkıntı yok ama dairenin bir otoparkı var sıralı orta boş kalacak şekilde park etmemiz gerek millet vızt diye çıkıyor ben bir ileri bir geri anca çıkıyorum oda kıy payı ile ya değilse başkası kullansa sanırım çok sayı da hamle yapmak zorunda kalır uzun arkayı da tahmin edemiyorsun ki gönül gözü ile gidiyoruz işte :D

Sinan sanırım onda ekran yok ;) sadece ses o kadar
evet abi daha önceki tipomda vardı ekran ama ekranın pek bi özelliği yok zaten geri giderken onu dikkate almıyosun şahsen ben almıyodum.modülde monitör çıkışı var. sensör aralıgı hakında bi bilgin varmı içinden cıkan kağıtta aralıkla ilgili bişe cıkmadı

20 tl + 2 yıl garanti mi :confused: ?İyiymiş..Benim korkum sonradan takılan sensörlerin boyandığında hassasiyetlerini kaybedeceğidir..Gerçi boyayan çok araç rengine ama sensörün önü kapandığında belki az biraz rahatsızlık çıkarabilir..Bence boyamayabilirsiniz..Siyah-kırmızı renk kombinasyonu yakışır diye düşünüyorum aracınıza..İyi günlerde kullanmanız dileğiyle..

Teşekkürler bende fiyatından dolayı kalitesinden pek emin olamamıştım ama diğer sitelerde araşttırdım 40 35tl arasındaydı o cesaretle aldım yenı geldi kaliteli bişeye benziyo (fiyatına göre) ama bakalım kullanınca göreceğiz bende bi fikir almak için boyatsammı acaba diye sormuştum benim kararımda siyah kalması hassasiyet konusunda

bende cenmax ın sesli olanı var boyattım hatta vernik bile atıldı bi sıkıntı yok boyanabilir yazıyosa büyük ihtimalle boyanır.

Aslında boyanmasına gerek yok ya... bazı şeyleri takıntı yapmamak gerek ;)

aracın rengine göre değişebilir. Renk siyahla uyumluysa boyatılmayabilir ama çok sırıtıyosa bence boyanmalı.

araba kırmızı sensörler siyah uyum nasıl sence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri