Hangi ulkeleri gezdiniz????

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Kaanka
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
iran, ırak, suriye.. bahtsızım ben yav; o değil gezdiğim yerlerde bu ülkelerin en berbat en sorunlu yerleriydi..

bende baya biyer gezdim hem gezdim hemde para kazandım,yük gemisinde çalışıyorum 2.kaptanım gezdiğim yerler:italya,ispanya,malezya,iran,dubai,libya,romanya,ukrayna,rusya,yunanistan,kuzey afrika,hindistanipakistan,birleşik arap emirlikleri,tayvan,endonezya,singapur varda var bunlar bu saatte aklıma gelenler ...

canım Türkiyem çoğu yerini gezdim ama diğer ülkere gitmek nasip olmadı !!

+10000

danimarka isvec almanya ve avusturya ya bir kaç kez gitmişliğim var isveçi hatunlar yüzünden unutamam avusturya da harbiden deli bi yer neden Osmanlı nın kapısından almadan döndüğü belli o güzellikler yıkılırmı yoksa adamlar istemiş ötekilerde direnince dönmüşler kapıdan.
yıkmaya kıyamamışlar.

gerisi yalan zaten:D

kısmetse yakında bi cek republic istiyom gitmek orda da hatunlar ve gece kulüpleri malum birde yunan a gitmek lazım...

is icabi Romanya'ya flipesti sehrine gittim. 4 gun kaldim. ne dusundugumu sorarsan begenmedim. insanlari bizden cok cok rahat insanlar. hele bayanlar bi okadar daha rahat. benim memleketim cok guzel bee. degismem hic bir seye. sokaginda gezerken Turkce konusmak gibi guzel bir sey yok.

bende baya biyer gezdim hem gezdim hemde para kazandım,yük gemisinde çalışıyorum 2.kaptanım gezdiğim yerler:italya,ispanya,malezya,iran,dubai,libya,romanya,ukrayna,rusya,yunanistan,kuzey afrika,hindistanipakistan,birleşik arap emirlikleri,tayvan,endonezya,singapur varda var bunlar bu saatte aklıma gelenler ...

Moralmen cokerttin millieti,enazindan beni.......:rolleyes: Yerinde olmak isteyen bayagi birileri vardir heralde.....

danimarka isvec almanya ve avusturya ya bir kaç kez gitmişliğim var isveçi hatunlar yüzünden unutamam avusturya da harbiden deli bi yer neden Osmanlı nın kapısından almadan döndüğü belli o güzellikler yıkılırmı yoksa adamlar istemiş ötekilerde direnince dönmüşler kapıdan.
yıkmaya kıyamamışlar.

gerisi yalan zaten:D

kısmetse yakında bi cek republic istiyom gitmek orda da hatunlar ve gece kulüpleri malum birde yunan a gitmek lazım...

:) evet evet sen yunanıstana gıt ben gıttım harıka bır yer ozellıkle de gece hayatı ve ...... daha bırcok sey
zaten o yuzden oraya yerlesecegım kısmetse sabah 9 işbaşı aksam 16 paydos en cok da bu hosuma gıttı tam bızlık yer calıs calıs nereye kadar :)

:) evet evet sen yunanıstana gıt ben gıttım harıka bır yer ozellıkle de gece hayatı ve ...... daha bırcok sey
zaten o yuzden oraya yerlesecegım kısmetse sabah 9 işbaşı aksam 16 paydos en cok da bu hosuma gıttı tam bızlık yer calıs calıs nereye kadar :)

abi danimarka ve isvectede bazı firma ve kurumlarda sabah 6 öğlen 2 paydos.

normal çalışanlarda 9 -5 çalışıyo cuma 1 den sonra ve cumartesi pazar tatil :D
para var huzur var kafalarına göre firmalar tatil yapıyo neler var neler dünyada:D:D:D

abi danimarka ve isvectede bazı firma ve kurumlarda sabah 6 öğlen 2 paydos.

normal çalışanlarda 9 -5 çalışıyo cuma 1 den sonra ve cumartesi pazar tatil :D
para var huzur var kafalarına göre firmalar tatil yapıyo neler var neler dünyada:D:D:D
:) deme valla oraya mı gıtsek :confused:
ama yunanıstan ıyı be bır kere orayı kafaya taktım daha ıflah olmam, hem bıze de yakın ınsanları da cok sıcak kanlı canın sıkıldı atla hafta sonu gel ulkene aracla 8 saat, mis gıbı daha ne olsun.Ucak korkum olmasa bır de çin,japonya, tayvan ve özellikle küba yı da gormek istiyorum ama cok zor aklım cıkar ucakta

Geri