Hangi ulkeleri gezdiniz????

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Kaanka
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
almanya nın her şehri hemen hemen kıbrıs italya ispanya fransa almanya en çokda uzakdoğuya ve rusyaya gitmek istedim ama kısmet olmadı
----------tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

ingiltereyi köylüklerine kadar gezdim :D
ücra yerlerine gittim,
sağdan direksiyon soldan akan trafikten kafayı yedim, korna sesleri ve keşmekeşi 3 günde özledim :D
havaalanında kornaları duyunca içime bi huzur doldu :D:D

Avusturya,Almanya,Fransa,Çek cumhuriyeti,polonya,ingiltere,italya,honkkong a gittim saolsun eski işyerim sayesinde :)

abd-fas-rusya-mısır-azerbaycan-turkmenistan-suriye-bosna hersek (türkiyenin bütün vilayetleri)iş sebebiyle (kameraman) maroc(fas) en garip gelen ülkeler arasında adamlar son model jeep veya spor arabalarla yol kenarların salyangoz yiyorlar 100 lerce salyangoz satan seyyar satıcılar müşteriler ise sosyete

Son düzenleme:
Moralmen cokerttin millieti,enazindan beni.......:rolleyes: Yerinde olmak isteyen bayagi birileri vardir heralde.....
valla kaanik öylede yinede yurdum gibisi yok 1-2 ay uzak kalsam hemen özlüyorum Türkiyemi,süper memleketimiz var kıymetini bilelim:)

1994-2000 yıllarında İtalya her gidişimde 2 şer ay kaldım.Sicilya haric gezmediğim yeri kalmadı.Ama sonuçta TÜRKİYE gibisi yok...

yenicami...yukarı mahalle...kuşçulu :D

aah ah bırakın ülkeyi yukarı mahalleden öte geçemedik :D

Geri