Hangisi? DELL, CASPER

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan kaderaniz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bende dell diyorum. dell gayet iyi ısınma olarakta artık sıkıntı olmuyor windows7 ile:) servis ağı olarakta yaygındır işlevseldir.. bulaşma casper a boşver:rolleyes:

ikisi aradında bi karar vermek gerekırse dell derım ama 4-5 yıldan bahsedıyoruz arkadasım biraz takip et magazalrı kampanyalı toshıba veya saglam bi marka almak daha mantıklı..1000-1400 lira az değil..

teknik detaya girmicem, daha uzman arkadaşlar yorum yapsın, çünki aynı bütçeyle farklı imkanlar sağlanabiliyor ama kalite farkı oluyor. dell amerikanın prestijidir. en az ısınan ve sessiz laptoplar arasındadır ayrıca. ben 1 yıl önce DELL studio 1555 aldım, çok memnunum.

Herkese teşekkür ederim. Casper'i eliyorum. Kuvvetle muhtemel DELL alacağım. Tabii daha tekno marketleri gezmedim. Belki daha uygun fiyat performans sunan markalar olursa onlara yönelebilirim. Ama sanmıyorum. DELL'i alacağım herhalde.

Tekrar teşekkür ederim.

Herkese teşekkür ederim. Casper'i eliyorum. Kuvvetle muhtemel DELL alacağım. Tabii daha tekno marketleri gezmedim. Belki daha uygun fiyat performans sunan markalar olursa onlara yönelebilirim. Ama sanmıyorum. DELL'i alacağım herhalde.

Tekrar teşekkür ederim.

Size şunu önerim.Aceleniz yoksa.Antepte ikamet ediyorsunuz sanırım.Büyük marketleri gezin elektroworld mediamrket gibi yerleri.Buralarda günlük indirimler oluyor 200 pc geliyor piyasanın 100-200 tl yada daha farklı fiyatlarla aşağılarda satıyorlar.Biraz araştırın çok iyi özellikte bir cihazı bu fiyata alabilirsiniz.Dell'den 4 ay önce bir pc aldım 1050 tl ye memlekete gittim pc 1350 olmuştu.Tavsiyem bu yöndedir.

oyun içinse notebook tavsiye etmem

ikisinide kullandım hatta casper kayseri yetkili teknik servis elemanıydım casperi kötülemiyorum ama dell daha sorunsuz ve uzun ömürlü kullanım sağlar şuanda dell kullanıyorum yerinde garanti hizmeti var yani bi sorun olduğunda evinize geliyolar arızalı parçayı ücret taleb etmeden değiştiriyolar

casper kullanıyorum, sorun yok. malzeme kalitesi biraz zayıf ama fiyat performans açısından en iyilerden biri.. 1500 e aldığımda benzer model başka markalarda 2000 den başlıyordu. hatta bir arkadaşım gitti asus aldı. pişman oldu şarzı 1 saat anca gidiyor.

Konunun tekniğinden anlamam ama ben olsam bu iki marka arasından (kullananların yorumları gereği) Dell'i tercih ederdim. Ben 7 senedir Dell'in masa üstü bilgisayarını kullanıyorum memnunum.

Geri