Hangisi? DELL, CASPER

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan kaderaniz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
2002 senedinden beri Dell inspirion 1300 kullanıyorum. Şuan nirvanaya ulaştıracak Casper'lardan bile çok çok sessiz fanım var. Casperin gürültülü fanı, ısınması ve üzerinde vaad etikleri ürünlerin tam performansı ile çalışmaması özellikle teknik destekte yetersizliği konusunda (casperim vardı klavyem bozuldu. Adamlar bana 4 defa ingilizce klavye yolladı. Türkiyenin prestijinde Türkçe klavye yokmuş) Casperi kesinlikle seçmeyin

Walla butcen uygunsa sony vaio al,casper alcaktim bisene daha disimi skym iyi bisey aliyim dedim autocad ve 3dmax kullandigimdan dolayi iyi bir pc almaliydim aldim ve cok ama cok memnunum muthis bir makina sony vaio...

İkisinden biri olacaksa Dell..Ben 7-8 aydan beri i5430M,ATI 5650 DX11 destekli ekran kartı(,4 Gb RAM,500Gb HDD özelliklerinde Acer 5740G kullanıyorum ve çok memnunum ama aynı üründen şu an piyasada bulunmuyor galiba..
Ayrıca linkteki ;

http://www.vatanbilgisayar.com/pack...0-cam-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=48768

Packard Bell alınabilecek en iyi fiyat performans ürünlerinden biri..

Dell inspiron n5010 kullanicisiyim daha az oldu alali ama 3 hafta gayet memnunum 4gb ram i3 2.40 ghz işlemci 1 gb paylaşimsiz ekran karti yeterli yani normal bi kullanici için fiyat olarak ta 1450 tl

dell sadece bilgisayar üreten bir firma olup gayet sorunuzdur.casper yerli malı ama tavsiye etmem, asusda olabilir ısınma sorunu olmaz , olsa bile çalışır ( evdeki masa üstü 85 C gördü)

Bugün bilgisayarcıların ve marketlerin büyük bir bölümünü gezdim. Dell'in sunduğu fiyat performans hiçbirinde yok. Dell'in aynı cihazı teknosada 15000tl. Vatanbilgisayarda fiyatlar uçmuş. Goldbilgisayar falan hikaye...

Kararımı verdim gibi. Ayın 10'undan sonra hepsiburadadan Dell'i alacağım. Tek düşündüğüm ekran kartının 512 mb olması. O da varsın olsun. Zaten öyle çok bir işim olmaz ekranla. 64 mb'lık ekran kartına sahip pentium 4'le yazıyorsam bunları Dell bana fazla bile... :)

Fikirlerini paylaşan herkese teşekkürler. Gerçekten aydınlatıcı oldunuz. Karar vermemi kolaylaştırdınız. Sağolun...

dell in bu modelinin bir üst serisi var işletim sistemi premium ve harddiski 500gb(bazı parcaların mhz'si biraz daha yüksek) olan
onu kullanıyorum 6 aydır çok memnunum, eger 150-200 fark verirsen sende memnun kalırsın bu modelde işletim sistemi basic hiç bir işine yaramaz bosuna illegal işletim sistemiyle ugrasma

asus ve acer arasında kalmıstım satın almaya gittim eve dell alarak döndüm:)

casper dısarıdan türkiyeye hazır geliyor ümraniyede içini açıp bakıp bir kaç sticker yapıştırıp geri kapatıyorlar bizzat o ortamda bulundum toza karşı hiç bir önlem falan yok bodrum katına bir adet yürüyen bant koymuslar;)

Bugün bilgisayarcıların ve marketlerin büyük bir bölümünü gezdim. Dell'in sunduğu fiyat performans hiçbirinde yok. Dell'in aynı cihazı teknosada 15000tl. Vatanbilgisayarda fiyatlar uçmuş. Goldbilgisayar falan hikaye...

Kararımı verdim gibi. Ayın 10'undan sonra hepsiburadadan Dell'i alacağım. Tek düşündüğüm ekran kartının 512 mb olması. O da varsın olsun. Zaten öyle çok bir işim olmaz ekranla. 64 mb'lık ekran kartına sahip pentium 4'le yazıyorsam bunları Dell bana fazla bile... :)

Fikirlerini paylaşan herkese teşekkürler. Gerçekten aydınlatıcı oldunuz. Karar vermemi kolaylaştırdınız. Sağolun...

Ben hala daha bu modelde ısrarcıyım;)

http://www.vatanbilgisayar.com/pack...0-cam-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=48768

Geri