hangisini önerirsiniz? vectra C, toyota corolla, Chevrolet cruzee

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
30-35 bin aralığında bir araç düşünüyorum. 2006 1.4 astra kullanıcısıyım. önceki aracımda vectra b idi. araçı değiştirmeyi düşünüyorum ama acayip kararsızım.
opelden şaşmayıp makyajlı 2006 sonrası vectra c mi alsam diyorum (elegance)
yağını suyunu eksik etme sıkıntı çıkartmaz diye bilinen corolla mı
yoksa aynı fiyata hiç 60-70 bin km lik araçlara bulaşmayıp şöyle 8-10 bin km de sıfır ayarında 2011 cruze mu alsam bir türlü karar veremedim.
vectra donanım olarak bu ikisinide solluyor tabiki ama C kasada amortisör sıkıntıları var diye biliyorum. sık sık ses yapıyormuş. 35 bin tlden sonra ikide bir tıkırtı sorunu çıkması moralimi bozar açıkcası.araba iç dış olarak toyotadan şık olduğu tartışılmaz bir gerçek ama toyata almayayım derken aklıma kullandığım opeller geliyor. opel=sanayi denklemini hatırlıyorum hemen :)
en sonunda ne uğraşacam bunlarla 2011 cruze alayım diye karar vermek üzereyken bu aracın 2010 unu kullanan bir arkadaşım kaportasında çürüme olmaya başladı cam kenarlarından diyince şok oldum. bu kadar adi olabilirmi diye. cruzeda içi dışı çok şık ama iki sene kullannınca da perte çıkar bu kalitedeyse.
evet arkadaşlar lütfen yardım edin. bu araçları ya kullanıyorsunuz yada bir ara kullandınız. olumlu ve olumsuz yönler nelerdir.
(araçları dizel düşünmüyorum. benzin-lpg li alacam)

cruze dan uzak dur diyebilirim sadece... tamam şekil on numara ama sünger gibi çekiyor yakıtı meret... alan bin pişman... satılan araçların çoğuna dikkat et km'leri çok düşük, hemen elden çıkartmaya çalışıyorlar... lpg'lisi de sorunlu ve yine de çok yakıyor yönünde yorumlar var...
corolla ve vectra c arasında tercih artık size kalmış... daha yeni bir kasa olan corolla tercih edilebilir... ben de o civarlarda bir para olsa astra 1.3 cdti sedan bakardım açıkçası, hatta 111. yıl denk getirdin mi al sana kaymaklı ekmek kadayıfı :)

ben daha farklı bi öneri yapacam. 35 in üzerine çıkabilirsen alfa romeo 159 JTS, yok maksimum 35 diyorsan temizinden honda accord.

vectra iyidir

ben daha farklı bi öneri yapacam. 35 in üzerine çıkabilirsen alfa romeo 159 JTS, yok maksimum 35 diyorsan temizinden honda accord.
accort düşünmemiştim hiç. alfa romeo da sonradan satma sıkıntısı yaşarım heralde. sakaryada pek kullanıcısı yok diye biliyorum.

accort düşünmemiştim hiç. alfa romeo da sonradan satma sıkıntısı yaşarım heralde. sakaryada pek kullanıcısı yok diye biliyorum.

Accord'ların 1.6 motorlusu var mı? bildiğim kadarıyla 2.0 ve 2.2 şeklinde motorları mevcut. Vergiden ağzın yanmasın.

vectra c eski
corolla vasat
cruze çok yakar ve hantal

başka alternatifler düşünebilirsin belki. mesela 2006-2009 passat

İllaki bu üç seçenekten biri olacaksa benim tercihim Vectra C'den yana olurdu.

ya alman ya honda diyorum ilk olarak.

vectra c yaş olarak sıkıntılı
corolla zaten bu iki aracın yanında sözü edilemez.
cruze hoş ama boş.

3 tercih arasında tabiki vectra c ama donanımlı olacak ve c2 olacak.

bunların dışında accord güzel bir tercih olabilir ama yine vectra'ya kıyasla iç malzeme kalitesi biraz daha düşük.

illa sorunsuzluk arıyorsanız mercedes derim ama yaş olarak biraz daha eski sonuçta. ama emin olun ki tercihlerinizden yinede üstün bir araç olacaktır 35 lira civarında alacağınız yıldızları yerli yerinde duran bir mercedes.

mazda 3

Geri