hangisini önerirsiniz? vectra C, toyota corolla, Chevrolet cruzee

corolla ve vectra kelimesi aynı yerde kullanılmaması rica olunur :D valla vectra c yine olsun yine alırım. konforuna hasta oldum :)

bende farklı bir tercih sunacagım size...ben olsaydım eğer sonradan satışını düşünüyorsam ve iyi güzel rahat olsun istiyorsam...2001-2005 kasa passat hatta hıgline olan modeli veya 2006 da bulunulabilir yeni kasa passat fakat confotline olabilir higline 30-35 e vermezler ama ben passat derdim......

passat ve honda listemde yoktu :) cruze da genel olarak sıkıntı var heralde. ben kaporta olayını biliyorum ama yakıt konusuda kullanıcıların en büyük şikayetleri arasında. toyotaya pek sıcak bakamıyorum nedense.
şimdiki sıralama honda accort, vectra c2 , passat yeni kasa.
insan bir kere kararsız kaldımı birdaha hiç karar veremiyor. :(

corolla neden sevilmiyor yahu bu kadar :)
bizim karşı komşuda var otomatik dizel, şahane bir ses sistemi var, kulaklıkla müzik dinliyormuşum gibi ses geliyor araçtan camlar açık müzik varken... :) sessiz seri bir araba diye biliyorum...

toyotoya git.pişman olmazsın,elegant donanımlı olanları hiçte boş sayılmaz.

Vectra ile corolla ve cruze yi aynı kefeye koymayın derim.Vectra nın sınıfında toyota daki temsilcisi avensis tir.Corolla ve cruze ise astra ile aynı sınıftadır.İllaki sorunsuz toyota diyorsanız avensizleri bir incelemenizi öneririm.Bir tanıdığınızda v.s. varsa kullanın.Ama her zaman alman araçları kendini farkettirir.

ben diğer alman vw tercih ederdim eğer opel almayacaksam ...

Vectra ile corolla ve cruze yi aynı kefeye koymayın derim.Vectra nın sınıfında toyota daki temsilcisi avensis tir.Corolla ve cruze ise astra ile aynı sınıftadır.İllaki sorunsuz toyota diyorsanız avensizleri bir incelemenizi öneririm.Bir tanıdığınızda v.s. varsa kullanın.Ama her zaman alman araçları kendini farkettirir.
segmentleri farklı araçlar. dediğin gibi cruze astra corolla C segmentinde. Vectra, avensis,accort,passat D segmentinde.
ben bu araçları fiyat açısından bir araya getirmiştim. segmet olarak baktığında güncel kasalarda en uygun vectra gibi. passat da var istediğim fiyat aralığında ama km ler baya uçmuş. 150 bin devirmiş boyasız bir passat parası ile 100 bin altı elegance C2 vectra alınabiliyor.

Geri