Her Telden Her Dilden Biraz Da Kaynatalım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
doğru diyon nadir abi...bir bakıma memleket istanbul,boğuluyom desem sarılacağım bir yılanda olsa biri çıkıyor...burada o yok...
tamam diyosun az olsun öz olsun...öz olmuyor...
ucuz memleket diyosun,kira 500 liraya ev tuttun diyelim...aynı elektrik su,benzin aynı,kdv aynı,mtv aynı,ekmek,su aynı :)
burası çok kasvetli geldi bana...çeviremedim tekeri..araba bile al sat yapamadım...
insanı bambaşka..laf anlatamıyosun...

çok zorladı beni...maddi manevi..full kasadan yiyorum,allah yarabbi hep dibe yaklaşınca bir kapı açar bana..bekliyorum,karamsarlık değil ama çokta umutlu sayılmam..

Aynı dert bende de var Caner sorma işin suyu çıktı resmen kurudukça kurudu yeminle... geçen ay örneğin kuruş iş yapmadım sermayeden demeye devam derken birde araba conta yaptı elimde topladı...

Yine çöktüm kredi kartından krediye 1500 TL dokuz çalış babam çalış... yeminle sabır kısmet şükür desem de kendimin farkındayım tam patlama noktasındayım ...

yav nadir abi nasıl bir arama var sitede çözemedim...
kgs yazıyom olmuyo hgs yazıyom çıkmıyo,hızlı geçiş sistemi yazıyom gene olmuyor...

uyuz etti beni...
ptt de zaten şimdi bi 35 lira döşedi...
verdiğini, yapıştırırken yarısı kağıtta yarısı camda kaldı...?!?!?! bölük pörcük birşey oldu...
camda desen .....gibi sırıttı orada anlamadım nası birşey bu abi...
okuyacağınıda hiç sanmıyorum,zaten gidip geleyim söküp çıkaracam...
bunu yapıştırmayıp cama tutsaydım olmuyormuydu ???

yav nadir abi nasıl bir arama var sitede çözemedim...
kgs yazıyom olmuyo hgs yazıyom çıkmıyo,hızlı geçiş sistemi yazıyom gene olmuyor...

uyuz etti beni...
ptt de zaten şimdi bi 35 lira döşedi...
verdiğini, yapıştırırken yarısı kağıtta yarısı camda kaldı...?!?!?! bölük pörcük birşey oldu...
camda desen .....gibi sırıttı orada anlamadım nası birşey bu abi...
okuyacağınıda hiç sanmıyorum,zaten gidip geleyim söküp çıkaracam...
bunu yapıştırmayıp cama tutsaydım olmuyormuydu ???

Yaw cama neden yapıştırdın da... insan bir boş cd kutusunun üzerine yapıştırır sonra cama tutar geçer yaw... hayda..... Ankara'ya mı geliyorsun?

yok abi istanbul a geçiyorum...

ozaman 5 liraya bakar gider bir tane daha alırım öteki pakiiyemi buna aktarırlar herılde :)
heeç içime sinmedi o orada :)

Geri