Her Telden Her Dilden Biraz Da Kaynatalım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yok abi istanbul a geçiyorum...

ozaman 5 liraya bakar gider bir tane daha alırım öteki pakiiyemi buna aktarırlar herılde :)
heeç içime sinmedi o orada :)

Aslında HGS kartlı olanından olacak idi ama ara ki bulasın şahsen Ankara da yok. Ben bulamadım ama cama yapışan da olursa zaten cama yapıştırmaya hiç niyetim yok. Dedim şekilde bir düzen düşünüyorum. Bende Ankara ya geleceksin sandım ;)

Valla bende hgs kartlıda var... Bir ara hergün geçiyorum vekartı alıp elimi kaldırmak bile zoruma gidiyor millet vızır vızır geçiyor ben kartı okut kenara bırak vites değiştir derken ooo sinir oluyordum etiket aldım garanti bankasından acaba ayna arkasındaki siyah noktalı yere yapışltrsam okur mu yada onun hemen bitimine.... daha aşağı takıp dışardan kötü durmasını istemiyorum gerçi benimkinde dışarıdn bakıncada hgs yazıyor ama...

Valla bende hgs kartlıda var... Bir ara hergün geçiyorum vekartı alıp elimi kaldırmak bile zoruma gidiyor millet vızır vızır geçiyor ben kartı okut kenara bırak vites değiştir derken ooo sinir oluyordum etiket aldım garanti bankasından acaba ayna arkasındaki siyah noktalı yere yapışltrsam okur mu yada onun hemen bitimine.... daha aşağı takıp dışardan kötü durmasını istemiyorum gerçi benimkinde dışarıdn bakıncada hgs yazıyor ama...

Biraz önce bir konuya daha yazdım önemli olan HGS sistemine kayıtlı olman kaçak geçiş yada okumadı dert değil salla gitsin.

Şu konuyu bir güncelleyim de kaynatacak bir adres olsun :D

abi trafikte biri hata yaptığında, arkasındaki şoförün yanından geçene kadar tip tip şofore bakıp atar yapmasından bahsedelim :) bence bu sadece türkiyede oluyor :D

Durumu göre değişir Ahmet artık tip tip bakar mı? yoksa yolunu keser ben polisim ayaklarımı çeker... yada kendi gibileri toplar kafa göz dalar mı? işte orası asla ama asla bilinmez :)

birde arabayı solladıktan sonra yine şöföre ters ters bakmak var :)

Şimdi aklınca o kendince matah bir şey yaptığını sanıyor birde adamın kafasında benim arabam senin arabanı döver mantı var... beyin o kadar çalışıyor çünkü :D

Sollama yaptıktan sonra pis pis bakan adamlara ben genelde yokuş yukarı bir tırıs gitme ve el sallama yapıyorum çok hoş oluyo :D Ve bu hareketleri Corsa,Fiesta tarzı ufak araçlar çok yapıyo, "ihihi kocaman vectrayı geçtim" der gibi :D

Geri