Her Telden Her Dilden Biraz Da Kaynatalım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sollama yaptıktan sonra pis pis bakan adamlara ben genelde yokuş yukarı bir tırıs gitme ve el sallama yapıyorum çok hoş oluyo :D Ve bu hareketleri Corsa,Fiesta tarzı ufak araçlar çok yapıyo, "ihihi kocaman vectrayı geçtim" der gibi :D

Şöyle yani; :D

wLdWL1.jpg

:bisiklet::yahoo:

Sollama yaptıktan sonra pis pis bakan adamlara ben genelde yokuş yukarı bir tırıs gitme ve el sallama yapıyorum çok hoş oluyo :D Ve bu hareketleri Corsa,Fiesta tarzı ufak araçlar çok yapıyo, "ihihi kocaman vectrayı geçtim" der gibi :D

Birde Almancılar çok yapıyor altımda Bmw, Mercedes, Audi var diye :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Birde Almancılar çok yapıyor altımda Bmw, Mercedes, Audi var diye :)

Hele kiralayıp da geliyolar ya öyle Türkiye'de 150 bin lira civarında olan mercedesleri, felaket komik oluyolar :D İlyas salman'ın sarı mercedes filminin canlı oynadığını düşün :D

Hele kiralayıp da geliyolar ya öyle Türkiye'de 150 bin lira civarında olan mercedesleri, felaket komik oluyolar :D İlyas salman'ın sarı mercedes filminin canlı oynadığını düşün :D

:) Hatırladım ama filmin sonunda takla atmasına rağmen çalıştı hayret etmiştim. Ne zaman izlesem eski Mercedesler ne sağlam araba diyorum.

he ya ne filmdi,yanlız arabanın sağlamlığı değil,türk ün görgüsüzlüğü esas meseleydi :D

Muayeneye götürdüm arabayı, yok efendim kısa farların ayarı yok, yok efendim sislerin ayarı yok, yok efendim yangın tüpünün zamanı geçmiş, yok efendim kısa farların şiddeti zayıf, yok efendim simit tüp olduğundan stepne bağlantısı uygun değil, hadi bunlar hafif kusur, ruhsatta araç 4 kişilik yazıyor, gidin bunu emniyet müdürlüğüne trafik tescilden 5 kişi yaptırın ağır kusur bu dediler :D Ciğerimi dağladılar ciğerimi :D

Muayeneye götürdüm arabayı, yok efendim kısa farların ayarı yok, yok efendim sislerin ayarı yok, yok efendim yangın tüpünün zamanı geçmiş, yok efendim kısa farların şiddeti zayıf, yok efendim simit tüp olduğundan stepne bağlantısı uygun değil, hadi bunlar hafif kusur, ruhsatta araç 4 kişilik yazıyor, gidin bunu emniyet müdürlüğüne trafik tescilden 5 kişi yaptırın ağır kusur bu dediler :D Ciğerimi dağladılar ciğerimi :D

Geçen sene koltuk konusunda bende sorun yaşadım. :) Artık mecbur yaptırıcaksın. Geçmiş olsun Mert kardeşim.

Dün gittim eminyete, tüvtürk kayda geçirmemiş diye yapmadı görevli arkadaş. Sen nasıl yapmıştın, ertesi gün falan mı yaptın ruhsat işini?

Evet ertesi gün yapmıştım ama bir kaç gün süründüm. Ya Mert kardeşim senin araban yinede sedan bende tigra vardı zaten fabrikasında 4 kişilik çıkıyor. Ne varda beni uğraştırdınız :)

Geri