hondacılar opelden bahsediyor

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zevk meselesi bende roadstar hastasıyım ve bir gün illa alıcam roadstar bana göre = özgürlük demek senle aracın dışında başka kimseye yer yok bagajı bile ufacıkdır ancak orta boyda bir valiz alır bencil bir arabadır tek seni ister o yanı çok hoşuma gider kimseye bağlı kalmak taşımak hammalık yapmak zorunda klamassın bir gezide bir ortamda genelde çünkü hep bir nezaketimiz vardır insacıl yanımız kıramayız hani bi r yemekden sonra ir geceden sonra sizi gidiceğiniz yere kadar bırakıyım olayı bunda istesende o nu yapamıyorsun ama en azından vicdanın rahat oluyor diyorsun arabada arka kaltuk yok ne yazık ki işin içinden sıyrılıp çıkıyorsun :D yani kısaca tek sen ve araban.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zevk meselesi bende roadstar hastasıyım ve bir gün illa alıcam roadstar bana göre = özgürlük demek senle aracın dışında başka kimseye yer yok bagajı bile ufacıkdır ancak orta boyda bir valiz alır bencil bir arabadır tek seni ister o yanı çok hoşuma gider kimseye bağlı kalmak taşımak hammalık yapmak zorunda klamassın bir gezide bir ortamda genelde çünkü hep bir nezaketimiz vardır insacıl yanımız kıramayız hani bi r yemekden sonra ir geceden sonra sizi gidiceğiniz yere kadar bırakıyım olayı bunda istesende o nu yapamıyorsun ama en azından vicdanın rahat oluyor diyorsun arabada arka kaltuk yok ne yazık ki işin içinden sıyrılıp çıkıyorsun :D yani kısaca tek sen ve araban.

sorma bende hiç sevmem. heleki herhangi bir gecenin sonunda. evime gidip uzanmak varken birilerini evine bırakıp , onlar mışıl mışıl yatagına gırer, ben hala yollarda. :cry:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hatta bazen iyilikden maraz doğar hani güya yol üstünde bırakıcağımız insanlar pişkin pişkin şurda girelim şuraya sapalım deyip evlerinin önüne kadar emri vaki edip bıraktırır. kıramassında hani beraber yiyip içmişsin sohbet etmişsin birde bilmediğin bir semtse dönüşde yolu bulıyım derken iyicne kaybolursun.. :D :D

o yüzden roadstar araçda bu dertlerin hiç biri yok tek sen ve araban birde yanında çok sevdiğin bir kişi hanımın sevgilin annen baban o kadar :D

misyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşımın 2008 hondasını geçenlerde bir yere gitmek için aldım altımdaki aracı unutup opel zannettim herzaman herzaman 90 km suratle girdiğim viraja honda ile girdim ve bir savruldum zor toparladım o olayı yaşadıktan sonra bana kimse honda şöyle honda böye demesin belki bazı artıları vardır ama bence eksileri daha fazla

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam honda fena değil ama ben 2000 model arabamdan aldığım zevki ve güven hissini 2008 civicten alamadım.Heryer plastik, kapılardan tenekemsi bir ses geliyor.Aykırı bir kokpit ve çukurda kalma hissi, özürlü yol bilgisayarı.Sert girilen virajlarda arkayı çabucak bırakma eğilimi, yetersiz yalıtım.

Bunun yanında artılarıda var.Gaz tepkisi iyi, motor 1.6 ya göre oldukça atak, havalı dış görünüm...

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşımın 2008 hondasını geçenlerde bir yere gitmek için aldım altımdaki aracı unutup opel zannettim herzaman herzaman 90 km suratle girdiğim viraja honda ile girdim ve bir savruldum zor toparladım o olayı yaşadıktan sonra bana kimse honda şöyle honda böye demesin belki bazı artıları vardır ama bence eksileri daha fazla

abi sende zafira opc den inip 90 la gırdıgın vıraja honda civic le girmişsin. ki girdiğin civic de vsa varmıydı bılmıyorum ama vsa lı bır cıvıc e bın. ayrıca istanbulda oturuyorsun, collin kazım (fb li futbolcu) 6 serisiydi sanırım kaza yaptığı viraja 5 yıllık orjinal lastiklerimle 165 le rahatlıkla giriyorum..

bu da virajın resmi. gelin gorun yukardan bakıldıgı kadar masum değil

kavack.jpg

ki bende vsa yok. buna ragmen yol tutuşu hakkında hakkını vermek lazım..

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kafa tutarım hondaya bmw:D:D:D

onun adı honda
bir eşi var zonda
almış onu nonda
gazlıyor gazlıyor gazlıyor gazlıyo:D:D:D:D

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya yazın bizim patronun 2 tane arabası vardı eski onları verip civic elegance aldık sürekli kullandığım bir araç görünüşü ii içi güzel ergonomikte..

ama bişe dicem 2001 cdx diye bi araba varmış.. ben sıfır araba diye civic kullandıktan sonra çok fena oldum :) ya tadı yok tahtaya binmek gibi ben pek haz almadım.. yol sesi fenaa birde kasislerde öyleki biyer kırıldı diye telaş yapabilir çoğu kişi..

ama demiyorumki vectra C kasa.. işte onu hayatta kıyaslayamazsınız :D

opelciyim ama honda civic den de astra h dan da hiç ama hiç haz almıyorum.. opc olmadığı sürece.. ;)

bide bu ara accord lara bakıyorum onlar nasıl acaba??