hondacılar opelden bahsediyor

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikisinide kullanan bırı olarak hiçbiri o paralara değmez

honda konfor ve sorunsuzluk ve motor performansı ıle olarak öne cıkıyor.kalıte japonlarda almanlar gıbı olmaz.
opel ise sportıf görunum ve kalıtelı malzemelerı ıle öne cıkıyor.

lakın burada opel ın sorunları söz konusu olunca ne kalıte kalıyor ne sportıflık.tıkırtılar,vs...

ıkısınınde yenı kasaları eskı kasalarını aratıyorlar.bende 2004 cıvıc sedan ve 2006 astra h dızel var.

hele kı opel dızelde beş para etmıyor.bu sıtede kı sorunlardan bellı oluyor.

vw bu ıkı modellın ustesınden gelıyor.
ben daha yenı kasa astra göremedım.golf peynır ekmek gıbı satılıyor mubarek...

golf çıkalı 1 sene olacak neredeyse. astra çıkalı şurda 2 ay olmadı.

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Honda sitesinde , hondaları bmw , leon...vs...ile karşılaştırıyorlar...Acaba motorun iyi olması üst sınıf araçlarla karşılaştırma yapmaya yeterlimi...?

s2k_Vtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hangi bmw den bahsediyosun bir ton modeli var?,ayrıca honda bmw ye kafa tutar opel de tutar abartmayın şu araçları..

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hangi bmw den bahsediyosun bir ton modeli var?,ayrıca honda bmw ye kafa tutar opel de tutar abartmayın şu araçları..
Bi modelinden bahsetmiyorum meşhur hondanın bi sitesi var hondacı arkadaşlarım üye oraya bazen yanımdayken okuyorum forumlarını onlara kalsa çok kaliteli arabaları var (performans,işçilik,sağlamlık,teknoloji) opeli wv falanda kendi sınıfları görmüyo o sitede bazı kişiler.

s2k_Vtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sercan her forumda vardır böyle kişiler şaşırmamak gerek ,bu sitede de var opel fanatikleri,opelden başka bir arabayı sevmeyen diğer markaları yerden yere vuran,opelin yanında hondanın lafı geçmez diyenler,ama honda kalitesi eski kasalarında olduğu gibi değil,acccord olsun yeni civic olsun s2000 olsun son derece kaliteli ve güzel işçilikleri var gerçekten mesela ben s2000 e bindiğimde son derece kaliteli ve güvenli hissi alıyorum.2 marka arasında bence boy boy farklar yok hatta fark yok kafa kafayalar.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bız hondayı evladıyelık aldık. 6 yasında 40 bın km de. muhtemelen 100 bın km yapmadan satmayız o da bı 8 yılı daha var. 15 yıl bence bır arabayla geçırmek ıcın uzun sure. ayrıca turkıyede oyle evladıyleık araçlarda yok. pımp my rıde ı ızlemıssınızdır cogunuz. hangısı bızım arabalarımıza benzıyor. tabıkı elımde bır 2010 dodge challenger srt8 olsaydı bende evladıyelık olsun ısterdım. ama hıc sanmıyorum orda vergılerınde bu denli çılgın oldugunu.

19489121dia.jpg

var var olmazmı bizi hep koşullamışlar bu evladiyelik işinde illa amerikana ne alakaysa avrupa araçlar içinde de çok extrem özel ara arabalar var zaten önemli olan yüzlerce standart araç içinden o özel kupon araçları bulup çıkarmak o arabaları bulup alıp adam edip binmek yoksa şu yukardaki challenger ayarında avrupa araçlarında da çok kalite ara üretim özel üretim kalite araçları var misal bir sec kasa bence alınıp toplanıp evladiyelik binilicek bir araçdır yada bir bmw z kasalar yada mazdanın mx-5 i roverın mgf si yada hondanın del sol u opelin roadstar gt si daha aklıma gelmeyen onlarcası bunlar bence temizi bulunursa geçerkden evladiyelik özel araçlardır bana göre.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
var var olmazmı bizi hep koşullamışlar bu evladiyelik işinde illa amerikana ne alakaysa avrupa araçlar içinde de çok extrem özel ara arabalar var zaten önemli olan yüzlerce standart araç içinden o özel kupon araçları bulup çıkarmak o arabaları bulup alıp adam edip binmek yoksa şu yukardaki challenger ayarında avrupa araçlarında da çok kalite ara üretim özel üretim kalite araçları var misal bir sec kasa bence alınıp toplanıp evladiyelik binilicek bir araçdır yada bir bmw z kasalar yada mazdanın mx-5 i roverın mgf si yada hondanın del sol u opelin roadstar gt si daha aklıma gelmeyen onlarcası bunlar bence temizi bulunursa geçerkden evladiyelik özel araçlardır bana göre.

saydıkların arasında bir tek sec kasa ıçımı tıtretır =)

sec 560

20665298xvw.jpg