hyundai era 110 hp syle..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan balkay
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
1.5 CRDi-VGT STYLE ( Yeni )37,270 YTL

Auris1.4 D-4D Class38,200 YTL

direk alıntı yaptım, bence aradaki farka bak ve arabalara. bence değer :good:

avcı87;298020' Alıntı:
1.5 CRDi-VGT STYLE ( Yeni )37,270 YTL

Auris1.4 D-4D Class38,200 YTL

direk alıntı yaptım, bence aradaki farka bak ve arabalara. bence değer :good:

arkadaşın söylediği çok doğru bence ,ama hyundai era 110 hp olan dizeller çok iyi kaçıyormuş diye duydum yinede auris daha iyi tercih olur

Son düzenleme:
Enişteme 1999 da 96 Accent almıştık, 20.000 km deydi. 2003 e kadar 175 bin km oldu sattık. Bir kere bile arızalanmadı. Yağını suyunu da benzincilerde değiştiriyordu. Kayınçoda ticari bir H 100 var. Dizel, çok memnun.

Kötü değil, hatta iyi bir araba bence ve dizel ERA düşünüyordum ama o paraya alternatifler çoğalınca şaşırıyor insan...

şahsı fikrim hyundailer piyasadaki iyi otomobillerin taklitleri bütün modellerine baktığımda başka iyi bir markanın çizgilerini görüyorum kulananlardan dinlediğim kadarıylada dizelleri çok yakıyor. taklit oturaklı götürgeçler.:)

Tek bildiğim birşey var, yürüyen aksamı birçok arabadan daha iyi ve dayanıklı.Ancak asla bir opel veya başka bir alman arabası olamaz...Yürüyen aksam konusu ise özellikle uzun süreli tecrübe edilmiştir

kayınpederimin 2003 accentin var. Opelden inip ona binince farkı anlıyorum. Bence hiç bulaşma.

hyundai getzi sadece bir hafta kullandım. corsayla kıyas ettiğimde gayet iyi buldum. km de 97 ykr yakıyodu uzun yolda. hatta sahibini arayıp "yakıt göstergesinin bozuk olup olmadığını " sormuştum. hiç inmiyodu :) içi ferah ve söylenenlerin aksine gayet sessizdi. şahsen 20 bin ytlye 2000-2001 bir araç almaktansa 2006 2007 dizel hyundai almak daha makul.

style paketinde donanım süper.8 hava yastığından alda yok yok..güvenlik süper..dört teker disk vs vs..ekonomik araba..parçaları en az opel kadar da dayanıklı..kafam karıştı valla...

Geri