ibrahim maden,in sattığı cdx pert olmuş..

Arkadaşlar bende gördüğümde çok üzüldüm özellikle el emeğimin çok olduğu bir arabaydı sonuçta insan duygusal olarak bağlanıyor.

İlanı görür görmez sattığım arkadaşı aradım o da iş yerindeki bir arkadaşına satmış kısa bir süre önce aracı arkadaş Kayseri'ye giderken T şeklindeki bir kavşağa 120 km/h ile girmiş tutunamayan araç takla atmış kayalıklara vurarak zor durmuş, kullanan arkadaş omurilik felci olmuş gazi hastanesindeymiş sanırım, yanındaki arkadaş ise emniyet kemeri taktığından dolayı hafif sıyrıklarla atlatmış..

Arkadaşlar lütfen emniyet kemerlerinizi takmayı eksik etmeyiniz..

Allah acil şifalar versin arkadaşa araba alınır satılır emekler tekrar harcanır daha güzelleri yapılır yeterki Allah sağlık sıhhat versin..

Gerçekten kaza yapan arkadaşa çok üzüldüm :(

Arkadaşlar bende gördüğümde çok üzüldüm özellikle el emeğimin çok olduğu bir arabaydı sonuçta insan duygusal olarak bağlanıyor.

İlanı görür görmez sattığım arkadaşı aradım o da iş yerindeki bir arkadaşına satmış kısa bir süre önce aracı arkadaş Kayseri'ye giderken T şeklindeki bir kavşağa 120 km/h ile girmiş tutunamayan araç takla atmış kayalıklara vurarak zor durmuş, kullanan arkadaş omurilik felci olmuş gazi hastanesindeymiş sanırım, yanındaki arkadaş ise emniyet kemeri taktığından dolayı hafif sıyrıklarla atlatmış..

Arkadaşlar lütfen emniyet kemerlerinizi takmayı eksik etmeyiniz..

Allah acil şifalar versin arkadaşa araba alınır satılır emekler tekrar harcanır daha güzelleri yapılır yeterki Allah sağlık sıhhat versin..

Gerçekten kaza yapan arkadaşa çok üzüldüm :(
Sürücüye üzüldüm şimdi, Allah şifa versin...

allah esirgesin kötü olmuş kaza umarım kendısınde ve arac ıcındekınlere bısey yokdur

Çok geçmiş olsun acil şifalar

eski halinide paylaşıyım sizinle arkadaşlar

picture.php

dsc01002h.jpg

dsc00975ca.jpg

dsc00992hg.jpg

dsc00968ld.jpg

dsc00997g.jpg

picture.php

Maden arkadaşım bu arabayı satarken imrenerek baktığım ve keşke hesaplarım tutsada ben alsam dediğim bir arabayı bu halde görmek...gerçekten üzücü..ALLAH kaza yapan arkadaşın şifasını versin...

Valla çok üzüldüm ya.Piyasadaki diri vectralardan birisi daha gitti.İnşallah kaza yapan arkadaş tez zamanda iyileşir...

Geri