ibrahim maden,in sattığı cdx pert olmuş..

Arabayı bu halde görünce bi tuhaf oldum Allah kimseye göstermesin.

sen besle büyüt emek ver sonra pert etsinler üzücü bir durum emeğe saygı

sürücü arkadaşa Allah acil şifalar versin. en büyük bedeli o ödeyecek. belkide nazar almıştır bilemeyiz. Allah kimsenin başına vermesin (amin)

Kaza yapan arkaşa çok geçmiş...Allah şifa versin...Emniyet kemeri kullanmayan biri olarak çok etkilendim inanın :(

çok şükür sevdiğim bir huyum var 100 mt bile gidecek olsam kemerimi takarım mutlaka alışkanlık kemer takmadığım zaman psikolojik olarak bişey beni tutmuyor,koltuktan düşecekmişim gibi geliyor :D:D:D

benim bildiğim şehir içinde kemer takma zorunluluğu yok uzun yolda takılması şartmı şart çünkü büyük kazaların %90 ı uzun yolda oluyor..

bunların dışında neticede olan olmuş aracın sahibi arkadaşada acil şifalar dilerim mourilik felci allah düşmanımın başına vermesin çok ağır bir olay.. sanırım biraz sürüşlede alakalı bir araba istisnai bir kaç örnek dışında kolay kolay takla atmaz yani atmışsa sürüş ile pilotaj ile ilgili bir sıkıntı olmuş demekdir..

2 gün sonra toplayıp boyasız diye satmasınlar sonra.

benim bildiğim şehir içinde kemer takma zorunluluğu yok uzun yolda takılması şartmı şart çünkü büyük kazaların %90 ı uzun yolda oluyor..

bunların dışında neticede olan olmuş aracın sahibi arkadaşada acil şifalar dilerim mourilik felci allah düşmanımın başına vermesin çok ağır bir olay.. sanırım biraz sürüşlede alakalı bir araba istisnai bir kaç örnek dışında kolay kolay takla atmaz yani atmışsa sürüş ile pilotaj ile ilgili bir sıkıntı olmuş demekdir..
şehiriçinde de kemer takmak zorunlu.

bu arada ilanın sahibi şase ve motor sağlam demiş o da yorumsuz:)

Geri