İlk ABS Deneyimim.. :(

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 18XET01
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç kimsenin olmadığı boş bir arazide zevk için değil sadece araç kullanmayı öğrenmek için direksiyon ve dur kalk çalışılabilir.Tabi ki kendini bilen bir büyük nezaretinde. Nasıl olsa ehliyet alınır alınmaz trafiğe çıkılıyor, an azından biraz tecrübe olur.

iyiki tanışman sıkıntısız oldu bizim burda şahinden inme bir gt ci ikinci gün arabayı hurdaya çıkardı gecekonduya uctu guya abs calısınca fren tutmuyormuş abs nin ne oldugunu bilmiyordu adam..zavallı araba zaten haşat bişeydi bu dünyada acı çekecegine hurdalıktadır şimdi....Allah ne demiş oku bir araba alınca binince kitabını okumak lazım

ben uzun yol bile yapmıştım :D trafikte başımıza bir olay geldiğinde sana ehliyet vereniin diye sövüyoruz ehliyet almadan arba kullanmayı öğrenene kızıyoruz ne olacak şimdi bence tek suçlu sürücü kurslarını denetleyenlerde 5 defa araba kullanmayı göstermekle ehliyetmi verilir 1 ay olmalı en az eğitim...

yaş 17 olsa anlayacam da 14 yaşında pratik yapmanın hiçbir mantığı yok bence. haaa ehliyet yaşı 15'e düşecek diye bir duyum alınmadıysa tabii :)

sürücü kurslarını denetleyenler, gerekli denetlemeleri yapıyor zaten Fatih kardeşim...

ben uzun yol bile yapmıştım :D trafikte başımıza bir olay geldiğinde sana ehliyet vereniin diye sövüyoruz ehliyet almadan arba kullanmayı öğrenene kızıyoruz ne olacak şimdi bence tek suçlu sürücü kurslarını denetleyenlerde 5 defa araba kullanmayı göstermekle ehliyetmi verilir 1 ay olmalı en az eğitim...

ne 5i ben hiç kursa gitmedim bir kere para verdim o kadar sınav belgemi bile babam geçerken almıştı:D

yaş 17 olsa anlayacam da 14 yaşında pratik yapmanın hiçbir mantığı yok bence. haaa ehliyet yaşı 15'e düşecek diye bir duyum alınmadıysa tabii :)

Yaş 15 Denilebilir 22 Nisan Doğumluyum ;) Fakat Arabalara Karşı Hep Bir İlgim Olmuştur... Köy Yollarında 15-20 Gibi Gayet Yavaş Hızlarda Araba Sürmüşlüğüm Vardır Teyzemin Arabasıyla.. 9-10 Yaşında Kucakta Kullanırdım 40-60 Gibi Hızlarda Bana Hep Anlatırlar Sen Arabalardan Çok Hoşlanırdın ( :D ) Diye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri