Ilk opelimi aldım 2.5 cdx yorumları bekliyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan canon38
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tebrikler, Etem arabayı değiştirince ara vermişti elektronik işlerine sizin üye olup bu tür paylaşımlar yapmanız iyi oldu. Takipteyiz :)

Maşallah..Aracınız diri duruyor...Bu devirde 2.5 motorlu otomobile binmek büyük cesaret :confused: ama daha önce kullandığınız araçlara göre şu an sahibi olduğunuz araç umarım veryansın ettirmez ve sizi opelden soğutmaz..Çünkü çok kişi gördük hoşaf gibi opellere binip opel araba yapmayı bilmiyor ürettikleri arabalar vasat çok yakıyor gibi dobra konuşuyorlar, hoş olmuyor..

Teşekkürler arkadaşlar yani gösterge panelim bitti Resimlerini altta beğeninize sunuyorum 3 gün uğraştım inşallah güzel olmuştur...:dil:

24042013665.jpg
24042013664.jpg

24042013663.jpg

24042013662.jpg

Son düzenleme:
Yol bilsayarının üstündeki 2 tuş çalışmıyordu butonun altındaki lastikler özelliğini yitirmiş. lastiğin altındaki pabuçlara sigara kağıdının aliminyum tarafını yapıştırdım onlarda çalışıyor artık.
Ayrıca yol bilgisayarının ekranında göstermeyen bölgeler vardı ekran şeridi ve şeridin üstüne bastığı hatları alkol ile temizledim ve şeridin bastığı sarı hatları bıçak ucuyla hafif temizledim kapatırken ekran şeridinin bastığı yere tampon attım temassız olan yerleride bu şekilde hallettim şükür sıkıntı yok çalışıyor...

Aracınız hayırlı olsun, gerekli yorum yapılmış. Parça fiyatı birazcık daha pahalıdır ama çok abartılı değildir, ve usta sıkıntınız olur herkes anlamaz V tipi motordan. Vergilerin artırılması işinizi biraz zorlaştırabilir ama zaten satmak istediğinizde can çekiştirerek satabildiğiniz araçlar bunlar, sebebi keyif arabası olmasıdır. Bir öteki husus da direksiyon kaplaması, minibüs direksiyonları gibi olmuş kaplama sanırım aldığınızda vardı, en kısa sürede ya çıkma deri kaplı direksiyon simidi bulmanızı yada sunni deri kaplatmanızı temenni ederim, araç yandan gayet hoş duruyor nazar deymesin :)

Sağolun teşekkürler.Daha Direksiyona sıra gelmedi aldığımda öyleydi, 4 gün önce modacar a bakmıştım iple dikilebilir sarmal Direksiyon kılıfları var. oda olacak ama aydınlatma işi daha tam bitmedi tavan , kapı , bagaj aydınlatmaları bittikten sonra bakacağım

Yol bilsayarının üstündeki 2 tuş çalışmıyordu butonun altındaki lastikler özelliğini yitirmiş. lastiğin altındaki pabuçlara sigara kağıdının aliminyum tarafını yapıştırdım onlarda çalışıyor artık.
Ayrıca yol bilgisayarının ekranında göstermeyen bölgeler vardı ekran şeridi ve şeridin üstüne bastığı hatları alkol ile temizledim ve şeridin bastığı sarı hatları bıçak ucuyla hafif temizledim kapatırken ekran şeridinin bastığı yere tampon attım temassız olan yerleride bu şekilde hallettim şükür sıkıntı yok çalışıyor...

Tebrikler. Yol Bilgisayarındaki bi piksel kayıplarını halledemeyen bir çok elektronikçi var, siz bunu yapabildiğinize göre elektronik bilginiz bir hayli ileride demektir.

Tebrikler. Yol Bilgisayarındaki bi piksel kayıplarını halledemeyen bir çok elektronikçi var, siz bunu yapabildiğinize göre elektronik bilginiz bir hayli ileride demektir.

Eh işte, eskiden Elektronik üzerine dükkanım vardı 98-99 yılları arasında Kriz nedeniyle kapatmıştım...

Hayırlı uğurlu olsun. Opel'den iyi anlayan bir usta bulursanız motor konusunda çok sıkıntı yaratmayacaktır. Elektrik-elektronik sıkıntı olabilir. O konuda da sizin maşallahınız var. O zaman keyfine bakın.

Vergi konusu için şimdiden canınızı sıkmaya gerek yok. Kaç yıldır yapılacak v.s...

Arada bir gündem yaratmak için ortaya atıyorlar sonra ses çıkmıyor. Şimdiden kafa yormayın bence.

aracınız öncelikle hayırlı olsun . fakat hava yastığı ile ilgili probleminiz var. aracın hava yastığı sisteminin arıza lambasının yanmaması için resimdeki kablo bağlantısı yapılarak kandırılıyor. akü lambasından hava yastığı lambasına şönt kablo lehimlendiği için kontağı açtığınızda akü lambasıyla beraber hava yastığı lambasıda yanacak ,araç çalışınca ikisi birden sönecek. ve bu sayede sizde sistem çalışıyor sanarak güveneceksiniz. allah korusun kaza anında hava yastıklarıda açılmayacak ve istenmeyen sonuçlar doğacaktır.

bu terbiyesizliği nasıl yapıyorlar anlamış değilim. insan hayatıyla oynan bir durumdur bu. ben aracı aldığım kişiye bunu sorar ve bu şekilde aracı komple serviste kontrol ettirirdim. ve bunun hesabını sorardım. kolay gelsin.

gstergwiw.jpg

etm.jpg

Geri