İnsİgnİa 1.6 115 hp kullananlar

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan vectra34
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi dostlarım,arkadaşlar benim size demek istediğim ben vw yi gözümde büyütmüyorum..Benim sitemim opele böyle bir motor yapıyorsun ağzına kadar dolu bir araç yapıyorsun,ama emsaline göre yürütemiyorsun ayrıca hacim farkın olduğu halde..Ben kime sorarsanız sorun demicem çünkü bilende bilmeyende gerçekten konuşuyor..Fakat ben bu olayı zamanında çokca test ettim,gördük gözlemledik roll-drag vs.her koşulda etanol katkılarına kadar ekleyerek denedim..Ama yok kimse bana gözümle gördüğüm bir olayın aksini açıklayamaz..
Serdar bey isteğiniz aklımda inanın bunu unutmuyacağım,ilk fırsatta istanbula gittiğimde bu yakıt olayını fotoğraflıyacağım kendimle beraber..
Doğukan insignia cupranın arkasında uzunda gider kardeşim hatta geçerde passatı dahi geçer uzunda ama 0-100/100-150 hızlanmalarda 1.6 T 1.4 Tsı'ın hep bir adım gerisinde..100-200 de ise insignia hep bir adım önde..
Mertin konuşmalarına gelirsek burası forum samimi sohpet vs.illa ki olacaktır ben senelerdir bütün forumlarda bulunmuş bir kişi olarak kimseyle mahalle arkadaşım gibi konuşmadım..Kuyruğuna bastım,çaktım ettim,ezerim geçerim bunlar tanımadığın insana söylenmiyecek kelimeler bir tek ben değil..Kimseye hakkı yoktur bunu yapmaya..Ki beni maddi durumumdan ötürü hakir görerek alaycı tavırlı tutumu beni çok sinirlendirdi,böyle giderse yasal yollardan kaçınmıyacağım kardeşim

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:14 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:07 ----------

Belki de ben seciciyim dediğin gibi Mert bir elin beş parmağı da bir olmuyor kardeşim

Alper Bey bazı noktalarda gerçekten hak veriyorum size.Zaten yazılarınızdan da anlaşılıyor ki tecrübeleriniz var. Ama ben Vw markasını Golf 7'ye kalitesinden dolayı saygı göstersem de genel anlamda kan emici olarak görüyorum. Yinede söylüyorum 1.6 Turbo diyerek küçümsediğiniz araba bence gayet başarılı bir motor. Ama yakıt konusunda TSi grubuna oranla içiyor olması doğru.Tartışma faslı da burada bitsin çünkü konu amacını yitirdi.

Evet bencede Doğus grubu gerçekten kan emici,satış politikası hiçbir zaman diğer markalar gibi müşteri odaklı değil..
Gerçekten konu epeyce dışına çıktı konu sahibinden kendi adıma Özür diliyorum..Güle güle kullanın aracınızı..

Konuyu kapatmamın nedenleri;

1- Tartışmasını ve birbirimize hitap etmesini bilmiyoruz.
2- Tartıştığımız konuyu bilmiyoruz. Konu sahibinin sorduğu araç farklı, arkadaşların verdiği örnekler farklı.
3- Bu tür tartışmalarda aşağıdaki form kurallarımıza uyarsanız hem birbirinizi kırmazsınız, hem de konuların kapatılmasına/silinmesine neden olmazsınız.

04- Kişiler hakkında küçük düşürücü yazılar yazmak, resimler yayımlamak kesinlikle yasaktır.

05- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik mesajlar yazmak ve materyaller kullanmak yasaktır.

17- Bölüm sorumlusu olan Moderatör’ lerimizin uyarılarını lütfen dikkate alınız. Uyarıları küçümsemek veya alaycı tavır ile cevap vermek, forumdan uzaklaştırılma sebebidir. Moderatör’ lerimizin uyarılarında hata var ise lütfen forum başkanlarına özel mesaj yolu ile bildirin.

19-Site içerinde yöneticiler haricinde bir üye diğerine uyarı yapamaz, bir üye hakkında eleştiri içeren bir başlık açamaz. Tartışma yaratacak , forum huzurunu kaçıracak , gruplaşmalara sebep verecek mesajlar yazmak veya başlık açmak yasaktır

22- Forum kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafından uyarılır, davranışın tekrarında üyelikleri silinir.

Edit: Savaş Abi müdahale etmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri