Insignia 2.0 Turbo - Volvo S40 2.4i

insignia gerçekten çok feci bu arada BMW alcak arkadaşlar önce bi insignia kullansın bence ;)

evet bende bundan bahsedıyorum. hani bmw var imajı başka, yoksa insignia zaten şahane bunu hepimiz biliyoruz

tercih meselesi ama bmw markaya o parayı vercegıme ınsıgnıa alırım bmwnın markasına vercegım parayı ınsıgnıaya harcarım cekerım bmw nın yanına bmw yebakmazlar bile :)

insigna yakıyor valla süper volvonunda rengi siyah olsa bence volvo derdi herkez volvo kalitesi güveni herşeye değer ama görünüş olarak insigna tabi

insigna yakıyor valla süper volvonunda rengi siyah olsa bence volvo derdi herkez volvo kalitesi güveni herşeye değer ama görünüş olarak insigna tabi

kırın zincirlerinizi artık
yok volvonun sağlamlığı
bmwnin çevikliği
mercedesin konforu falan şu olayları marka olarak değilde modeli olarak konuşalım artık

dreamin34 sana katılıyorum volvo sıyah olsa ıddalı olacakmış. ayrıca bısey daha eklemek ısterım bence kopekbalığı karaya volvo ile çıkmıştı zaten. mitsubishi kendini avutsun

kırın zincirlerinizi artık
yok volvonun sağlamlığı
bmwnin çevikliği
mercedesin konforu falan şu olayları marka olarak değilde modeli olarak konuşalım artık

markalaşmış bişeyi nasıl atcan kenara benim opeli almadan önce almayı çok istediğim bi arabaydı volvo s40 benim için süper bi araba ağır araba bana görede çok sağlam bi araba çok yakın bi tanıdığım tır şoförü scania r420 vardı volvo aldı ikiside aynı sayılır volvonun sağlamlığından bahsetti tırdada o durumu gördükten sonra arabadada az olacak değil insignayıda kötülemiyorum zaten insigna süper ikisinden hangisini alırsın deseler aynı para olsa insigna derim heralde daha büyük gösterişli araç içine binip kullanmak nasip olmadı ama çok zevkli bi araç olduğu kesin

Koskoca bir maşallah.
Aman bu kadar fotoğraf koyma, bu güzel arabaya nazar mazar değer.
Orada siyah bir devrim dururken Volvo Molvo yanında beş para etmiyor. Volvo önce o saçma sapan arkası boş önkonsolu adam gibi bir şeye çevirsin. Sağlamlık falan yıllar önceydi.

Allah bize de nasip etsin. Değerini bil ha:)

Tekrar MAŞALLAH.

Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

Son düzenleme:
Geri