Insignia 2.0 Turbo - Volvo S40 2.4i

kasa değişimine yüz tutmuş bir volvoyla kıyaslanamaz bence görselliği.2004 de çıkan volvo diğer yanda 2009 insignia.volvo sahibi olarak bende insignia yı seçerim tabi zevkler renkler tartışılmaz.isterseniz insignianın yanına 2009 s60 2.0 t koyalım :).

Bende eski bi S40 T4 Volvo kullanıcısı ve İnsignia kullanmış biri olarak sonuna kadar katılıyorum. S60 2.0T veya T5 ile her türlü diyorum :) Ama tarz meselesi tabiki... Fotolardaki 2 araç arasında her türlü insignia...

Kazasız belasız sürüşler dilerim...

dreamin34 sana katılıyorum volvo sıyah olsa ıddalı olacakmış. ayrıca bısey daha eklemek ısterım bence kopekbalığı karaya volvo ile çıkmıştı zaten. mitsubishi kendini avutsun

ben volvonun anlatıldığı şekilde bir üstün konfora ve güvenliğe sahip olduğunu düşünmüyorum. suv ve tır teknolojisi için bu inanışlar geçerli olabilir. ama s40 için geçerli olduğuna dair şüphelerim var.

ayrıca s40 mitsubushinin hollandadaki fabrikasında üretilmiş. kaporta aksamını bilemem ama motoru mitsubishi karisma ile ortak. hatta bazıları s40ın karizma kasasına oturtulmuş volvo olduğu görüşündedir. o yüzden ikisinin de karaya çıkan köpek balığı konusunda yarışmalarına gerek yok.

ben volvonun anlatıldığı şekilde bir üstün konfora ve güvenliğe sahip olduğunu düşünmüyorum. suv ve tır teknolojisi için bu inanışlar geçerli olabilir. ama s40 için hiç de geçerli olduğuna dair şüphelerim var.

Bence sağlamlık konusundaki bu şüphe yersiz. Volvo'nun sağlamlık testlerinin videoları var. Bulursanız izlemenizi öneririm. 11.kattan aşağı atılarak yapılıyor bu testler. Konfor olayına birşey diyemem ( Bunu Volvo ile kaza yapmış ve motor yakmış biri olarak yazıyorum)

ayrıca s40 mitsubushinin hollandadaki fabrikasında üretilmiş. kaporta aksamını bilemem ama motoru mitsubishi karisma ile ortak. hatta bazıları s40ın karizma kasasına oturtulmuş volvo olduğu görüşündedir. o yüzden ikisinin de karaya çıkan köpek balığı konusunda yarışmalarına gerek yok.

s40'ın şasesinin focusla ortak olması lazım, motor psa zaten ford'dan dolayı dizel olan 1.6

S40, Focus'la aynı platformu paylaşıyor. Zaten benzinli 1.6 ve dizel 1.6 motorları aynı. Süspansiyon sistemi aynı.

Mükemmel bir araç ya insignia...Volvo yanında ezilmiş bence iyice :)

kırın zincirlerinizi artık
yok volvonun sağlamlığı
bmwnin çevikliği
mercedesin konforu falan şu olayları marka olarak değilde modeli olarak konuşalım artık

bu tarz yorumlar çok boş bence insignia alıcağınız fiyata gidip o kendini kanıtlamış arabanın ancak 2006 modelini alabiliyorsunuz ve arabanın hiçbir + sı yok

Kesinlikle katılıyorum...İkinci el BMW alacağıma full donanım insignia alırım..Hatta artık ne BMW ne Mercedes ne Audi ne de VW Passat'a o parayı veririm..Insignia hepsinden güzel ve dolu bence.

opelin tüm modellerinde olduğu gibi insignia da mükemmel tasarım ve konfora sahip bir araç.

Geri