Insignia 2.0 Turbo - Volvo S40 2.4i

benden çok yaşayacaksın....
aynı şeyi yazacaktım.

ama gel gelelim, volvoyu bedava vermediğin sürece almam:D.. Türkiye şartlarında kendini servisiyle, fiyatıyla, 2.eliyle bana kanıtlayamamış firma.

2. el piyasası diğer markalara göre cansız haklısınız.servis konusunda yetkili servislerde problem olabiliyor oda doğru parçası pahalı evet :D ama 1 kere volvo hep volvo.kullanan tadını alan çok zor bırakır yakın zamanda bende s60 almayı düşünüyorum.şimdi birkaç kişi atlar hemen lütfen volvonun 2.0 ve üstü turbolarını kullanmayan arkadaşlar yorumda bulunmasınlar piyasasıymış şuymuş buymuş zaten herkesinde binmesine gerek yok değil mi :) iyi günler herkese genel konuştum lütfen alınganlık yapmayalım...

Volvonun hiçbir artısı yok insigniaya nazaran.Eskiden kalma bir imajı var ama yanyana durunca ilk hangisine bakıyorsunuz objektif olalım...

Bnce burası araç kıyaslama bölümü diel o yüzden o konuda ben yorum yapmıcam ama insignia çok hoş duruor orj jantları bu galiba ama her insigniada bu jant yok ben servisten aracı almaya gittiğimde beyaz 1 insignia vardı bu jantlardan vardı gerçekten aşık olmştum buda çok gzl maşallah kazasız belasız :)

Insignia daha bi çekici

Bu durumda İnsignia zaten direk favori olmalı:D Gerek tasarım gerek motor olarak bence çok çok iyi. Ama karşısına segmentinde bi Volvo koyarsak (ki bu S60 20T oluyor sanırım) Ben gözü kapalı Volvo derim. Volvo çok hafife alınmış nedense... Bana göre otomotiv sektörünün ikinci Mercedes'i...

bu arada volvo s40 ın 1.6 D modelini almaya kalkan olursa sakın tavsiye etmeyin halamın oğlu volvo evo da çalışıyor kendisi de kullandı ve sattı hiç tavsiye etmiyor volvoda çalışan adam honda civic ten inmiyor :)

alınganlık yapacak bir şey yok ortada alper. herkes kendi fikrini söylüyor :)
sen beğenirsin ama ben beğenmem. veya ben beğenirim, sen beğenmezsin... veya her ikimizde beğeniriz :)

maşallah çok güzel. bir şey sormak istiyorum Insigniadaki jantlar sonradanmı değişti çok hoşuma gitti valla audi yada mercedes jantları gibi:)

masallah allah kza bela vermesın cok sık

img0144m.jpg

__34 EU 8808__

http://www.opelim.net/forums/sh

Geri