iyi yada kötü düşüncelerinizi bekliyorum!!!

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar internetten çok araştırdım ve sonunda dün Ankara şaşmaz da pıoneerci mehmet bey varmış ondan pıoneer 7450 teyp ve pıoneer 500 Watt 6x9 oval hoparlör aldım. teyip ve hoparlör hakkında düşüncelerinizi almak istiyorum:D

Ekli dosyalar

• deh7450sd-38-500x500.webp
    deh7450sd-38-500x500.webp
    10.9 KB · Görüntüleme: 98
  • deh7450sd-500x500.webp
    deh7450sd-500x500.webp
    11.3 KB · Görüntüleme: 82
  • deh-7450sd_es_pink_front.webp
    deh-7450sd_es_pink_front.webp
    19.4 KB · Görüntüleme: 77
  • big_47711083psi.webp
    big_47711083psi.webp
    29.6 KB · Görüntüleme: 80
Memduh aslında sen beğenmiş isen isteklerini karşılıyor ise sorun yok demektir. Almış olduğun yerde yanılmıyor isem bu işi iyi anlamda yapan biri. Ben öyle biliyorum.

teyp 10 numara. sd kart olması dahada güzel. çünkü usbye takılan flash disklere illa el takılıyor ve kırılıyor. bazende sadece usb değil teypte zarar görüyor. o nedenle usb daha iyi. teybin direksiyon kumandası özelliği dahada güzel. güle güle kullanın. hoparlör hakkında çok bi bilgim yok. bende pioneer 5250sd teyp kullanıyorum. çok memnunum.

kaliteli markadır..çin malı olanlarda bile :)
radyo da üzerine tanımam..dağın tepesinde bile ötekilerden güzel çekiyor...

Memduh aslında sen beğenmiş isen isteklerini karşılıyor ise sorun yok demektir. Almış olduğun yerde yanılmıyor isem bu işi iyi anlamda yapan biri. Ben öyle biliyorum.

saol nadir abi ben beğendim de daha takıp denemedim. teyibi ben sadece resim olarak gördüm ankarada arkadaşa aldırdım oda çok güzel dedi hani böyle bir teyip kullanan varsa diye fikir almak istedim daha elime ulaşmadı.
birde teyipten hoparlöre çekilen kablo altın karışımlı mı ne oluyormuş ondan yaptır dedi seste cızırtı felan olmaz dedi. doğrumudur bilmiyorum veya nasıl bir kablo kullanmak lazım.

teyp 10 numara. sd kart olması dahada güzel. çünkü usbye takılan flash disklere illa el takılıyor ve kırılıyor. bazende sadece usb değil teypte zarar görüyor. o nedenle usb daha iyi. teybin direksiyon kumandası özelliği dahada güzel. güle güle kullanın. hoparlör hakkında çok bi bilgim yok. bende pioneer 5250sd teyp kullanıyorum. çok memnunum.

çok saol gökhan kardeşim teşekkür ederim. bu cihazları kullanan arkadaşların fikirleri önemli benim için. bilenle bilmeyen bir olurmu hiç bende kullanıp öğrendiğim zaman başkalarına yardımcı olurum. gökhan bey bunun usb bağlantısı arkadan kablo çekip torpidoya koyuyolarmış o şekilde hem teyibin görüntüsü bozulmuyo hemde dediğiniz gibi el takılma olayı olmuyor.

Kablo konusunda çok fazla bilgim yok ama ürünü aldığın yerinde reklamını yapmak istemem ama adam bu işin en iyisini yapanlardan biri. İçin rahat olsun derim. Güzel de bir yere montaj yaptırırsan tadından yenmez olur :)

Sormamda sakınca yok ise fiyat olarak ne kadar tuttu?

Kablo konusunda çok fazla bilgim yok ama ürünü aldığın yerinde reklamını yapmak istemem ama adam bu işin en iyisini yapanlardan biri. İçin rahat olsun derim. Güzel de bir yere montaj yaptırırsan tadından yenmez olur :)

Sormamda sakınca yok ise fiyat olarak ne kadar tuttu?

banada arkadaş bütün ankaraya hitap ediyor dedi nadir abi o yüzden gözüm kapalı aldım hatta ankaraya gel ben montaj yapıyım dedi ben yol paramı verirsen gelirin dedim:D şakalaştık.
abi fiyata gelince teyibe 425 tl dedi 350 tl ye aldım
hoparlör ise 190 tl dedi dahada inmedi toplamda 540 tl'yi buldu

Geri