iyi yada kötü düşüncelerinizi bekliyorum!!!

bütçenizi sarsmadan uygun maliyetle zamana yayarak güzel bi tesisat yapabilirsiniz,arka panzota koydurursanız 1 arabanın orjinalliği bozulur 2.ilerde illaki satacaksınız arabayı bunları sökerim derseniz onlar orda boşluklar olunca arabayı basitleştircek ama yok sökmem üstünde gider derseniz iyi bir usta güzelce ona yer açar pandizotun altına kolona göre mdf den çerçeve yapar ve o mdf ile sacın arasına sünger koyup vidalar ise hiçbir sıkıntı söz konusu olmaz ben bu şekilde yaptım ve temiz kaliteli ses alıyorum

Arabayı satarken tesisatı verme taraftarı değilim onun için yeniden mdf'den bir pandizot kestirip koydurmayı düşünüyorum. senin de dediğin gibi orjinalliği bozulmasın arabanın satarken orjinal pandizotu koyar öyle satarım. teşekkürler bilgilerin için.:rakir:

saol alican teşekkür ederim.açıkcası bende orjinal pandizotu kestirme taraftarı değilim onun için mdf'den yaptırıyım diyorum ama yeni pandizot sacın üstünde kalacak aradaki boşluk ne kadar olması lazım. arka çok yükselirmi? birde o aradaki boşluk hoparlöre yetermi? bilgin varsa paylaşırsan sevinirim.tanıdığın yere sorup bana fiyat alabilirsen iyi olur.

Hocam düz kabartmasız pandizot alırsanız eğer mesafe yetmez ve sacı kestirmek zorunda kalırsınız. Ama kabartmalı pandizot alırsanız kesme işlemi olmadan takabilirsiniz. Ayrıca sacı kestirme işlemini aracınızı sevdiğinizi düşünerek tavsiye etmem. Kabartmalı takarsanız hem farklı bir dizayna sahip olursunuz ,hemde aracınızı kesme-biçme işlemine sokmamış olursunuz. Kabartmalı pandizotların fiyatı ise 100 lira civarı biliyorum.

Hocam düz kabartmasız pandizot alırsanız eğer mesafe yetmez ve sacı kestirmek zorunda kalırsınız. Ama kabartmalı pandizot alırsanız kesme işlemi olmadan takabilirsiniz. Ayrıca sacı kestirme işlemini aracınızı sevdiğinizi düşünerek tavsiye etmem. Kabartmalı takarsanız hem farklı bir dizayna sahip olursunuz ,hemde aracınızı kesme-biçme işlemine sokmamış olursunuz. Kabartmalı pandizotların fiyatı ise 100 lira civarı biliyorum.

Alican kardeşim çok düşündüm ama mecburen sacı kestirecem kime sorduysam bişey olmaz dedi zaten çoğu arabada arkada hoparlör yeri var sac kesilmiş halde bende temiz işçilikle yaptırcam. kabartmayı açıkcası pek sevmiyorum öyle havada gibi duruyo babamın arabada kestirip yaptım woofer bile takmama gerek kalmadı iyi ses verdi hemde arka görüşümü engelliyo kabartma olunca.

çok saol gökhan kardeşim teşekkür ederim. bu cihazları kullanan arkadaşların fikirleri önemli benim için. bilenle bilmeyen bir olurmu hiç bende kullanıp öğrendiğim zaman başkalarına yardımcı olurum. gökhan bey bunun usb bağlantısı arkadan kablo çekip torpidoya koyuyolarmış o şekilde hem teyibin görüntüsü bozulmuyo hemde dediğiniz gibi el takılma olayı olmuyor.

o zaman 10 numara bence kaçırmayın

o zaman 10 numara bence kaçırmayın

alındı şuan takılıyo inşaallah yarın foto ları paylaşırım sabırsızlıkla mesaimin bitmesini bekliyorum:sulanma:

Ben bu işle çok uğraştım neredeyse her markayı denedim kullandım ama bence ana ünitede pioneer, anfide kicker, bastada kicker componentte ifinitiy yada kicker. Jbl li kötülemiyorum ama basları çok çabuk körüklerinden ayrılıyor anfilerinde yazıldığı RMS ler doğru değil

Ben bu işle çok uğraştım neredeyse her markayı denedim kullandım ama bence ana ünitede pioneer, anfide kicker, bastada kicker componentte ifinitiy yada kicker. Jbl li kötülemiyorum ama basları çok çabuk körüklerinden ayrılıyor anfilerinde yazıldığı RMS ler doğru değil

ben şimdilik teyiple hoparlör alabildim malumunuz maddiyat şimdilik bu ikisine yetti inşaallah yavaş yavaş diğerlerinide alır güzel bir set yaparım. bu basta ve componentte bende kicker markanın iyi olduğunu duydum bas alırsam kicker düşünüyorum.

doğru karar. ama pioneerin 3000watlık bir bası var onu bulmak zor. bulabilirseniz 10 numara bir basstır. gerçi onu besleyecek anfide baya tuzlu olacaktır :)

ben şimdilik teyiple hoparlör alabildim malumunuz maddiyat şimdilik bu ikisine yetti inşaallah yavaş yavaş diğerlerinide alır güzel bir set yaparım. bu basta ve componentte bende kicker markanın iyi olduğunu duydum bas alırsam kicker düşünüyorum.

Haklısın vallahi çok masraf Ben bi ara bi baktım maaşı buna başlamışım kendimi zor durdurdum. Bas alırsan tavsiyem kicker ama kapalı kutu portsuz yaptır vuran basın her şeklini hissediyosun

Geri