İzMiR ADALAND öncesi Ara Sıcak Buluşması :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 35KES52
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
cagrıyla yine bi forum sitesinde tanıştık çok iyi arkadaşlığımız oldu hatta kardeş gibi olduk.. zamanında cok cok iyi organizasyonlar yaptık çok eğlendik cok arkadas edindik.. inşallah bu sitede de aynı şeyler olucak..
daha bunlar başlangıç izmir grubunun biraz alışması gerekiyor sanki cok iyi organizasyonlar yapıcaz hepbirlikte..

Kardeşim hacım :)
İnşallah inşallah olucak hepsı zamanla.Ilk bulusmamızda dahı katılım superdı.
Bu perşembe gelenlerden kuşadası ıcın fıkrını degıstıren bıze katılanlar olucak onada emınım :alkis:

Yanlış olmasın bakın bu PERŞEMBE yani tam 3 gün sonra buluşuyoruz ;)

nerde bulusacagz cagrı.. kordon girişi vs? bir yer belirleyelim, gidilecek mekanı da ayarlayalım derim masayı ayarlasınlar olmaz mı ? :)

en önemli konu bence arabaları park edicek yer. alsancakta park yeri aramaktan nefret ediyorumda:D ayrıca huyum pistir kordona sokmam arabamı:D

migros otopark :)

Valla bana her yer olur kordonda takılırız muhtemelen ayrıca kusadası bulusması hakkındada detaylı konusucaz ondan herkesı mutlaka beklıyorum..

Yanyana dızılıp fotograf cekılmezse olmaz aracların.O yuzden daha genıs bır alan lazım onun ıcın lımana gırmeyı denıyebılırız oda olmazsa genıs bır otopark lazım.Araçları nereye koyucagımızı sorarsanız muhtemelen katlı otoparka bırakırız.Ben kordona gırıyorum kordonada bırakıyorum ama 15 km yı gecmıorum :)

KATILIM LİSTESİ

1. Çağrı ( + - kaç kişi çağrıcım ?? )
2. umutkaragun ( tuğba&umut)

3.Demet
4.Başar(BaycanBB)
5.Impact feat Batuuuu
6.Yuxcell
7.Venom_35
8.Burrraki
9.winner
10.Uhud
11.???

Arkadaşlar 31 Temmuz Perşembe günü saat 19:30 da Alsancak kordon girişinde toplanıyoruz.Eğer kordon girişinde sorun yaşarsak yan tarafta liman girişi var NY Blue ya gider gibi..O saatte içeri giriş varmı bilemiyorum fakat toplanırken trafik ve polisler açısından sorun olursa ilk noktamız orası orasıda olmaz Migrosun en üst katı..(Çoğu zaman az araba oluyor istediğimiz gibi fotoğraf çeker araçlarımızı yerleştiririz.)

Fakat gelen herkesin saat 19:30 da orada olmasını önemle rica ediyorum.Bulunduğumuz nokta karakola 150 metre ve kordon girişi :) Çoğumuzun aracı modifiyeli en kötü filmli ters bir durum oluşmasın.Herhangi bir ters durum oluştuğu takdirde zaten dediğim iki destinasyondan birisinde olucaz.Herşeye karşın ben cep numaramıda yazıyorum bana ulaşıp son dakika detaylı bilgi almanız gerekirse...

Çağrı- 554 239 00 86

Geri