İzmir Opelim Go kart Turnuvası - Yaz Sezonu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 35KES52
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yok o bendim :) farkı açtıktan sonra virajları yanlaya yanlaya dönüyordum :):) hehee

Bende olabılırım Memoların durdugu vırajda her vırajda drıft show yaptım :D

hayır bendim o :D:D abi napım araba yere basmıyo kı ağırlık yok hızlı gıtmesı gerekırken yan wermekten yolda duramadım..:S

bu akşam go kart turnuvasının 3. ayağını tamamladık ...

işte sıralama turu zamanları ...

grup 1..

1.Umut.........20.47
2.Selim.........21.32
3.Mutlu.........21.71
4.Emrah........21.91
5.Uğur..........21.95

grup 2..

1.Bekir........20.79
2.Çağrı........20.80
3.Hüseyin....21.37
4.Tümay.....22.09
5.Sinan......22.11

Emrah ve Hüseyin diğer yarışlarda katılamayacaklarını belirttikleri için genel listeye eklememe kararı alındı.. bu sebeple yarış sonuçları şu şekilde..

grup 1..

1.Umut.........6 puan
2.Selim.........4 puan
3.Uğur..........3 puan
4.Mutlu.........2 puan

grup 2..

1.Çağrı........6 puan
2.Bekir........4 puan
3.Tümay.....3 puan
4.Sinan.......2 puan

genel tabloyu birazdan ekliyorum...

Son düzenleme:
işte güncel puan durumu :):):)

opelimgokart2.jpg

2. ayak olan Forum Bornova ve KSK Yılanoğlu yarış sonuçlarını tabloda birleştirdim...
tablo birleştirilmesinde averaj puanlarında eşitsizlik olmaması adına, Forum pistinin kısa olmasından dolayı, o pist pilotları için tur zamanlarına 2 sn eklenmiştir...

opelimgokart3.jpg

Umut o yorgunluguna ragmen gece puan durumunu olusturmusun tsk ederiz.Düne gelince Cagrının biraz sansı vardı.Sinanla çarpışmasaydım birinciligi alamazdı... :)

Bekom ne kadar emınsın be yaaa...Bu sefer gunumdeydım daha sıralama turlarından sonra dedım ben bırıncılık bugun benım kımseye vermem dıye :D

Bekom ne kadar emınsın be yaaa...Bu sefer gunumdeydım daha sıralama turlarından sonra dedım ben bırıncılık bugun benım kımseye vermem dıye :D

yapma Cagrım ya o carpısma olmasa zorlardın ama vermzdim birinciliği :)

Geri