İzmirden katılanlar!!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 35KES52
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
keşke abi... bi ev tadilatı işine giriştim bin pişman oldum... piyasa ölü dedim iş güç yok uygun fiyatlı yaptırırsam şimdi yaptırırım bida olmaz dedim ama.. gerçi soruyorum işler nasıl peki böyle nakit hep nakit.. ödeyebiliyor mu insanlar.. yok diyor iş yapamıyoruz.. e ozaman bi adım atsanız siz de para kazansanız benim de işim görülse diyorum ama güven kalmadığı için kimse yanaşmıyor elden taksit olayına da haklı olarak... ödemezse naparım diyor.. mahkemeye vermek binbir türlü işkence diyor sonuç 2 sene sonra ya çıkar ya çıkmaz diyor adam..

işte keşke tanıdık olsa.. sağlık olsun napalım abi..

yardımlar için çok teşekkürler..

sağol kardeşim teşekkürler... cidden zor..

Umut durumu anladım valla ama en mantıklısı yapmıssınız.Bosverın bosyere para vermeye gerek yok.Lamınat parke ısını bende arastırayım benım aklıma tanıdık hıc gelmıyor keske gelse.

** Başar benımm bebeyım varmı ıtırazı olan :D :D

Bu arada o gecekı denemeler pek saglıklı degıldı ve alan kısaydı cok cok cok karanlıktı ben bı keresınde nerdeyse yolun dısına cıkıyordum.

Bekir 3.20 d yi geçemedi...Lantis ide..

Hatta bir ara Bekirin arabaya bende geçtim 3.20 d ile denemek için 3 e attıgımda yakaladım ama zaten o ara tam bitiriyorduk.Pist takribi 230 250 metre vardır..Pist bi 100 metre daha uzun olsaydı alırdık ama çünlü başta 3.20 d fırlıyor sonra biz yakalıypruz tam yakalarken bitiyor.3.20 d de boş makıne degıl delı ıbı tork beygır gucude guzel..

yha batu bunu şimdimi söylüyon yha benim araç 20 gündür orda alt tarafı sol kapı boyanacak sanayiye versem 3 günde çıkardı bundan sonra egem e giden fatih ürek olsun :):):):)
ya ben araba alırken gittim fiyat ne çekecekler diye kopelden bin tl fazla çektiler fiyatı...

ondan sonra özgünün arabasına yama yaptırcaktık arkasa gittik orda lastiği bir söktük yanakta yama vardı...

şirket minibüsü bizim opel onun satışı için gittim egeme adamlar ekspertiz yapacak diye 15 dk ayırıp yapmadılar yoğunuz dediler... sonra bende aracı gaziemire götürdüm 15-20 dk sonra ekspertiz raporu elimdeydi... gaziemirde kalabalıktı ama adamlar müşteriyi kapıdan çevirmiyor...

onun dışında egem hakkında çok hikaye duydum... onların gerçeklik payını bilmediğim için yazmıyorum....

çağrı bu arada daha uzun pist varsa bildiğin söyle oraya gidelim çünkü orası bize de kısa geliyor :)

Var canım var ama hepsi Trafiğe açık alan...Açık dedıysek trafık olan degıl her turlu gayet boş olan yollar ama problem olucak yerler.O gece jandarma bile giremedi oldugumuz yere :D

ne guzel hemsehriler burda:D
bende bi tokatlılar buraya baslıgı acsam,gece gunduz kendi kendime sohbet ederim:D

herkes buradaysa bende buradayım süleyman karabulut
karşıyaka atakent astra HB elegance

Tokatlılar diye bir başlık yokmu ? Bir an önce aç derim :)

Hoş geldin süleyman abi hepimiz burdayız ;)

Geri