İzmirden katılanlar!!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 35KES52
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ya ben araba alırken gittim fiyat ne çekecekler diye kopelden bin tl fazla çektiler fiyatı...

ondan sonra özgünün arabasına yama yaptırcaktık arkasa gittik orda lastiği bir söktük yanakta yama vardı...

şirket minibüsü bizim opel onun satışı için gittim egeme adamlar ekspertiz yapacak diye 15 dk ayırıp yapmadılar yoğunuz dediler... sonra bende aracı gaziemire götürdüm 15-20 dk sonra ekspertiz raporu elimdeydi... gaziemirde kalabalıktı ama adamlar müşteriyi kapıdan çevirmiyor...

valla egemin umrunda değil nasıl hizmet verdiği nasıl olsa iş yapıyoruz biz hertürlü mantığındalar ama istetmeninde yamalı çıkması anlaşılacak olay değil gerçekten.

çağrının dediği gibi çok güzel kalkış yerleri var biri sizin okulun önü mesela batu süper kalkış yaparsın git gidebildiğin kadar ama yolun ucunda anahtarı ekibe teslim edersin sanırım:D

süleyman abi evine hoşgeldin abi:D

önce kendi işimden bahsedeyim konu arasına dalıp... parke işini hallettim, biraz daha borç yaptık ama kendi evimiz için be abi.. en azından uygun fiyata halledebildik..

süleyman abi hoşgeldin, bizim bi ev atakent şemikler girişinin orda, 1 hazirandan itibaren diğer ev tadilatı bitene kadar ordayız, görüşürüz oralarda :) tabi legal olsun illegal olsun izmir buluşmalarına da bekleriz..

zaten illegal olanlar epey çoğunlukta, güzel bi grubumuz var, gruba yeni katılan, katılmak isteyen herkese de açığız. yanlış anlaşılmasın :) baya iyi vakit geçirdiğimiz oluyor, bazen de mal mal dolanıp hiçbişey yapamadan geri dönüyoruz :) olsun onun da tadı ayrı...

çağrı ben hakanla telefonla görüştüm aracında problem yoksa egr kat hiç birşeyi elleme diyo.

Adam para kazanacak yinede önermiyor ben iyice hakanın dürüst biri olduğuna inandım.

Sitede tura çıktım

İzmirli Sevgili Arkadaşlara bir Merhaba diyeleim

Hayırlı İşler, Kazasız-Belasız Günler

çağrı ben hakanla telefonla görüştüm aracında problem yoksa egr kat hiç birşeyi elleme diyo.

Adam para kazanacak yinede önermiyor ben iyice hakanın dürüst biri olduğuna inandım.

peki bunları iptal ettirmeden açtırıp hepsinin temizliğini yaptırmak mümkün mü acaba biriken kurumların falan?

haftasonu varmı bi program millet :D :D hep beraber toplanıp umutlara temızlıge mı gıtsek:D

cmtsi eşyalar taşınacak abi, pazar günü yerleştirmeye gelin valla çok iyi olur...

Az önce dedıgım gıbı Umutcum ne zaman ıstersen ;)

Yarında bı programım yok sımdılık bısey olursa alo dıyın ;)

Hakana dürüstlüğü konusunda bende kefil olurum her türlü cidden çok iyi niyetli birisidir...

Benzınlı arabada katı biryerden sonra iptal etmek kaçınılmaz onu söyleyebılırım dızeldede durumun farklı oldugunu dusunmuyorum ama egr ıcındedıgım gıbı yanlıs yonlendırmek ıstemem , ee ustamızda elleme diyorsa kurcalamayalım ıstersenız :)

önce kendi işimden bahsedeyim konu arasına dalıp... parke işini hallettim, biraz daha borç yaptık ama kendi evimiz için be abi.. en azından uygun fiyata halledebildik..

süleyman abi hoşgeldin, bizim bi ev atakent şemikler girişinin orda, 1 hazirandan itibaren diğer ev tadilatı bitene kadar ordayız, görüşürüz oralarda :) tabi legal olsun illegal olsun izmir buluşmalarına da bekleriz..

zaten illegal olanlar epey çoğunlukta, güzel bi grubumuz var, gruba yeni katılan, katılmak isteyen herkese de açığız. yanlış anlaşılmasın :) baya iyi vakit geçirdiğimiz oluyor, bazen de mal mal dolanıp hiçbişey yapamadan geri dönüyoruz :) olsun onun da tadı ayrı...
aslında cep telefon numaralarını toplayıp bir şey yapçağımızda isteyenlere bilgi verebiliriz :) illegal team :D

sonra polis gelip sorar gençler ralli yapmıyosunuz dimi burda :kop:

Geri