İzmirden katılanlar!!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 35KES52
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yok abi biz alsancak tarafından geliyoruz deriz yırtarız :)
Polisde plakaya bakıp - Tamam abim, tamam eeeevet tamam der saolsun :P

peki bunları iptal ettirmeden açtırıp hepsinin temizliğini yaptırmak mümkün mü acaba biriken kurumların falan?
katalizörde temizlemenin imkanı yok anca içini boşaltıp sensörleri yanıltabiliyorlar... veyada yeniliyorsun yaklaşık 1000 tl gibi bir rakam çıkıyor..

valla öyle abi, ben de içini biraz temizlettim 5-6 ay önce, onun içinde platin plakalar var pahalıymış çok gramaj olarak satıyorlarmış,
o yüzden bedavaya hatta üstüne para alarak bile temizletebilirsin..
işte o platin plakalar zamanla aşınıyo kırılıyo dökülüyo, egzozdan küçük toz toprak parçası gibi çıkıyo hatta ara ara, ufalanmış çakıl taşı misali düşün.
boruyu alttan açıp içine sopa gibi bişeyle baca temizler gibi temizleyebilirsin kendinde.. tabi arabayı liftte kaldırmak lazım..

çağrı, çok sağol yardımların için,

dün sabah 10 dan gece 2 ye kadar evde tamirat tadilat yaptım kendim...

eski taş süpürgeliklerin kırılması sıva dolgu falan üstüne alçı çekmesi, boya, duşakabini klozeti işte perde takılan raylar falan filan klima musluk lavabo falan filan canım çıktı ama oldu baya be,
bugün de parke döşencek bakalım... usta yapacak onları..

valla abi taşınma işi ayrı bi dert, eşya topla eşya yerleştir, yeni ev için yok perdesini ayarla mobilyası lambası..
ev tadilatı da başka bi dert... tadilat bitince hemen eve geçme durumu olmasa rahat ama böyle hepsi aynı zamana olunca çok yoruyomuş...

valla öyle abi, ben de içini biraz temizlettim 5-6 ay önce, onun içinde platin plakalar var pahalıymış çok gramaj olarak satıyorlarmış,
o yüzden bedavaya hatta üstüne para alarak bile temizletebilirsin..
işte o platin plakalar zamanla aşınıyo kırılıyo dökülüyo, egzozdan küçük toz toprak parçası gibi çıkıyo hatta ara ara, ufalanmış çakıl taşı misali düşün.
boruyu alttan açıp içine sopa gibi bişeyle baca temizler gibi temizleyebilirsin kendinde.. tabi arabayı liftte kaldırmak lazım..

peki bu bahsedilen temizleme işlem katalizör içinmi egr içinmi geçerli umut onu anlamadım ben:confused: bi kaç hafta sonra bakıma getiricem arabayı izmire ozaman temizleteyim bende bikaç şikayetim daha var onlarıda o sırada hallettiricem.

katalitik konvertor için geçerli burak,

selçuk bugün yarın benim şu yağı değiştirmem lazım 0w40 alalım.. haftasonu uzun yola gideceğim ve motor artık bas bas bağırıyor yağ su tuz bitti diye :)

Geri