Jant boyama

henkel marka gümüş renkli sprey boya + sprey vernik markasını şimdi hatırlamıyom + henkel marka nikelaj boya (bijon kapalarını nikelaja boyuyacagım)

aldıklarınız selülozikmi aman dikkat boyaatılırken kusma yapabilir hele vernik işleminde daha beter olabilir dikkatli olun emeğinize yazık olmasın.

aldıklarınız selülozikmi aman dikkat boyaatılırken kusma yapabilir hele vernik işleminde daha beter olabilir dikkatli olun emeğinize yazık olmasın.

tavsiyeniz için teşekkürederim aldıgım boya aşagıdaki resimdeki renk olarak kapakla aynı sizce bu boyanın üzerine vernik olurmu...
nikelajın üzerine vernik olmaz ama metalik renge vernik olurmu

ve ayrıca jant arması lazım nerden bulabilirim .bütün parçacıları gezdim bulamadım büyük opel arması var benimki ufak arma lazım

bmetylan1250301244.jpg

Son düzenleme:
Parçacılarda satılıyor. Jant için özel sprey boyalar var , sizinki normal sprey boya! Alırken sordunuz mu jant için polismi diye ??

Parçacılarda satılıyor. Jant için özel sprey boyalar var , sizinki normal sprey boya! Alırken sordunuz mu jant için polismi diye ??

evet market personeline sordum... bu olur diye o verdi nikelaj boyayıda kendi kafamdan aldım fakat bu boya ile jant boyasının ne farkı varki uygulamadaki jantları bu boya ile boyamıştım

Son düzenleme:
arkadaşlar konu ile ilgili bi sorum olacak..
vernik olarak; mat vernik mi yoksa parlak vernikmi kullansak daha iyi olur.

Geri