JL AUDIO 13W3V3-4 vs JBL 1202d mi?

yasin_35_50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
JL AUDIO 13W3V3-4 vs JBL 1202d hangisi daha kaliteli ve arac dışına daha tok bi bass verir??

jbl1202d yerine jbl p1222 deseydin jbl derdim ama senin seçimlerine göre jl audio 13W3v3

senin seçiimin sınıf taki basslar 300W rms 1000-1200W peak
jblp1222 = 400Wrms 1600W peak :)

JL AUDIO 13W3V3-4 vs JBL 1202d hangisi daha kaliteli ve arac dışına daha tok bi bass verir??

karşılaştırma için ikisi bence aynı sınıf sublar değil karşılaştırılması yanlış olur en basitinden jl nin piyası değeri 550-600 ytl arası jbl ise 150 ytl civarı :)

Son düzenleme:
teşekürler cevaplar için ama JL 400rms die biliyorum fiyatıda çok yüksekmiş yeni öğrendim.sönmezsen bana kicker haber vercektin ne oldu satılmışmı??

Son düzenleme:
kücük bir internet arastirmasi yaptim jl icin cok olumlu seyler yaziyor test olarak en iyi siralarda hic kullanmadim ama okuduklarim beni ikna etti ben jl diyorum. tabi fiyat farki cok ikisi arasinda ....

Jl mükemmel bir alettir ;)

teşekürler cevaplar için ama JL 400rms die biliyorum fiyatıda çok yüksekmiş yeni öğrendim.sönmezsen bana kicker haber vercektin ne oldu satılmışmı??

kicker compvr ler satılmış evt haber veremedim zaten kendinide göremedim bi arkadaş vardı o söledi sattı diye

yorumlar için teşekrler gönüller jl yönünde demekki rms'e pekde aldanmıycan bakmıycan kalite diycen :)

murat abi çok sağol vr lere baktığın için..hepinizi bol kaliteli rms ler:)))

jbl in 1502d olan 38cm ve 1202d olan 30cm lik serileri fabrikadan bobin arızalı çıkmıştır zaten üretimini durdurdular bende zamanında 2 tane sıfır 1502d almıştım 38cm. Bağlatıp 1 gün içinde basları bozulan arkadaşları görünce kutusuyla sattım bence hiç girme jbl e alıcaksan kicker jl audio rf gibi kaliteli markaları seçmeni öneririm

Geri