JL AUDIO 13W3V3-4 vs JBL 1202d mi?

jbl in 1502d olan 38cm ve 1202d olan 30cm lik serileri fabrikadan bobin arızalı çıkmıştır zaten üretimini durdurdular bende zamanında 2 tane sıfır 1502d almıştım 38cm. Bağlatıp 1 gün içinde basları bozulan arkadaşları görünce kutusuyla sattım bence hiç girme jbl e alıcaksan kicker jl audio rf gibi kaliteli markaları seçmeni öneririm

sorma elimde var bitane 1202d daha öncede sordum bu soruyu ben bunu 301,1 jbl anfi ile besliyorum 2ohm da anfinin gain ayarını yarıyı geçiriyim yanıksı koku geliyor subdan yeni acaba ondanmı yoksa çokmu yükleniyorum normal akü ile olsa olsa 250 rms max desem sub zaten 300rms napmalıyım satışa çıkardım zaten 4 ohmda 200rms sorun yok.

o basta yanık kokusu doğaldır dediğim gibi fabrikasyon bobinaj arızalı. jbl in eski seri gt4 serilerinde hiçbir problem yok şuan yeni serileri çıktı jbl in onlardada hiçbir problem duymadım ancak 1202d ve 1502d ler bozukturlar ve satmaya çalışıyorsan ya işten anlamayını bulup vericeksin veya yok pahasına satarsın maalesef

o basta yanık kokusu doğaldır dediğim gibi fabrikasyon bobinaj arızalı. jbl in eski seri gt4 serilerinde hiçbir problem yok şuan yeni serileri çıktı jbl in onlardada hiçbir problem duymadım ancak 1202d ve 1502d ler bozukturlar ve satmaya çalışıyorsan ya işten anlamayını bulup vericeksin veya yok pahasına satarsın maalesef

yani berk yüksek seste dinlersem yanarmı diyorsun:) oda güzel zaten anlayamamıştım 300rms değil 250 rms bağladığımdan dahi şüpheliydim koku geliyordu 4ohmda sorun olmadı hiç ama koku gelirken öyle güzel bass veriyorki inletiyor resmen.ilanda satılık alcak arkadaşa zaten söylüycem 2ohmda koku geliyor 4ohm 200rms sorun yok die.kimsenin hakkını yemiyelim.

Geri