Kalorifer peteğini bulma savaşı

Aykut dağıtma diye ben buna derim :D

aynen abı darma duman ettim walla ama kapalı garaj şart ve vakit laızm

mustafa57 Helal olsun....

saolasın

lampard Bu arac vectra b mi

evet vectra b 98

ersink16 geçmiş olsun ben de geçen yıl astra g kalorifer peteğini değiştirdim. zahmetli iş ortadaki yolcu airbag in bulunduğu barıda sökmen gerekir bu kadar sökmüşsün bence kendin değiştir

orda tıkandım işte kapı kenarından vidaları var da soktum sonra setiskurlu olanı sökmeye calıstım bıraz zorlandım bırtaktım kapıyı fılanda sökmek gerekiyor rahat calısmak ıcın

sabah itibarı ilede aracı ustama bıraktım

saolasın teşekkür ederim

ben kapıyı sökmeden vidaları sökmüştüm biraz zor oldu ama bu arada kaça toplatıyosun?

toplatıyorsun derken kalorifer peteğini değiştircekler işte 100 lıraya yakın bırseyler verırım herhalde

evet bugunn aracımı toparladık yok boyle bır ısı ıcerısı hamam oldu walla bıde gogustekı gereksız kablolardan kurtulduk malıyet 85 k.radyatör + 100 işçilik

evet bugunn aracımı toparladık yok boyle bır ısı ıcerısı hamam oldu walla bıde gogustekı gereksız kablolardan kurtulduk malıyet 85 k.radyatör + 100 işçilik

Vallahi resimleri gördüğüm de ödüm patladı...ben sadece göğüs üzerinde ampulleri değiştirmeyi düşünüyorum ama sökmeye korkuyorum senin aracı görünce resmen kabus görmüş gibi oldum :D

Hayırlı olsun güzel günlerde kullan.

Vallahi resimleri gördüğüm de ödüm patladı...ben sadece göğüs üzerinde ampulleri değiştirmeyi düşünüyorum ama sökmeye korkuyorum senin aracı görünce resmen kabus görmüş gibi oldum :D

Hayırlı olsun güzel günlerde kullan.

abi oyle demeseydın ıyıydı be usta bıle korktu benım aracı oyle gorunce walla ama sonra toplandı korkuldugu gıbı degıldı yanı yakınlarda olsaydık sokerdık nereyı ıstersen :P

helal olsun :)

kardeşim öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan. geçen sene bende peteği değiştirdim ama usta arabayı seninki gibi dağıtmadı. benim ön konsol felan aşağıya inmedi usta sadece klima düğmelerinin orayı geriye çekti ve alttan peteği çıkradı yenisini taktı bunların hepsinide yarım saatte halletti. sen resmen arabayı komple dağıtmışsın. gerek varmıydı öyle dağıtmaya yoksa başka bişeylerde mi yaptırdın.

Geri