Kalorifer peteğini bulma savaşı

kardeşim öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan. geçen sene bende peteği değiştirdim ama usta arabayı seninki gibi dağıtmadı. benim ön konsol felan aşağıya inmedi usta sadece klima düğmelerinin orayı geriye çekti ve alttan peteği çıkradı yenisini taktı bunların hepsinide yarım saatte halletti. sen resmen arabayı komple dağıtmışsın. gerek varmıydı öyle dağıtmaya yoksa başka bişeylerde mi yaptırdın.

O seviyeye gelmesine biraz cahiliyet diyelim neden dersen kalorifer peteğini sadece orta konsolu ve gogusu sökerek ulaştım fakat ben kalorifer petegının arkasındaki peteği kalorifer peteği zannederek konunun derinliklerine tüpsüz daldım bi nevide iyi oldu bu sayede kademe resiztansı tamir edildi pislikler temizlendi kaloriferın hava kanalları temızlendı ve elektrık tesisatı gereksız kablolardan arındırıldı. sonuç olarak şu anda bildiğin kuzine soba gibi ısıtıyor hemde çalıştırdıktan 2km sonra

O seviyeye gelmesine biraz cahiliyet diyelim neden dersen kalorifer peteğini sadece orta konsolu ve gogusu sökerek ulaştım fakat ben kalorifer petegının arkasındaki peteği kalorifer peteği zannederek konunun derinliklerine tüpsüz daldım bi nevide iyi oldu bu sayede kademe resiztansı tamir edildi pislikler temizlendi kaloriferın hava kanalları temızlendı ve elektrık tesisatı gereksız kablolardan arındırıldı. sonuç olarak şu anda bildiğin kuzine soba gibi ısıtıyor hemde çalıştırdıktan 2km sonra

çok iyi valla o kadar az km de ısınıyosa mükemmel hararet kaçta oluyo ????

ısınma seviyesi olarak soruyorsanız tahmini 50 derece filan çünki gaza geçtiğinde aracı ısıtmaya başlıyor

Tebrikler gercekten bunu yapmak her yiğidin harcı degil. Sorununuzunda çözülmesine sevindim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

saolasın teşekkür ederim biraz deli cesareti diyebilirz walla ama birdaha sök desinler elimi sürmem herhalde

Geri