KAPASİTÖR yardım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan nightboy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
koca sitede sound quest nsıl bi markadır stingerin muadilimiş sanırım doğru mu sorusuna cevap verecek yok mu

benim bi bilgim yok ama verilen cevaplar süper:)soru maç kaç kaç cevap at koşar baht kazanır gibi:)...

soundquest ile alakalı bende yurt dışında bir araştırma yapmışdım zamanında stingerın alt firması felan deniliyordu ama fiyat olarak yarı yarıya fark var. kapasitörde herhangi birisini al hepsi aynı mantığı olamaz biz bunları kendi aracımızdada gördük montajladığımız araçlardada gördük. her markanın kendine göre kalitesi iç malzeme dolgunluğu vardır hepsi farat olarak aynı giib görünür ama farklı seviyede faydaları vardır aracın elektirik sistemine.
benim önerim boss ve cadence arasındaysan cadence alabilirsin daha iyidir boss dan.
soundquest de iyi fena değildir onuda tercih edebilirsin ama tr şartlarında brax audıson stinger directed audıo bunlardan şaşma derim

boss var 3.5 farad 190 tl
cadence var 1.2 farad 140 tl
sound quest 2 farad 160 TL

bu üçü arasında nasıl bir sıralama yapalım yani hangisini alayım sıralama yapabilir misiniz?

Benim araçtaki sistem:

Ana ünite pioneer 7650
jbl gto 6507c component
pioneer 6990s oval kolon
jbl gto 75.4 comp. amfi
pioneer gm-5200t bas amfi
jbl gt5 12 subwoofer

Özellikle kışın korkarak dinliyorum akü yüzünden. Çünkikısa mesafe biniyorum aku kendini toparlamıyor. Bunun içinde aşağıdaki linkte bulunan ürünü sipariş ettim.

http://www.sahibinden.com/cadence_1...uzu_bizde-67WQQaXQQ10408780WQQpXQQdisplayitem?

kapasitör baslarınıza anlık güç depolama birimidir her 1 farad 1000rms e denk gelir öyle acaip yüklü sisteminiz yoksa 1 veya 2 farad kapasitörler yeterli olacaktır

Geri