Kar ve Kaza

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan noproblem91
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Kar ve Kaza

geçmiş olsun....oldukça ciddi bir kaza atlatmışsınız. Ankarada durum vahim gibi görünüyor. kış lastiği, palet ya da zincir kullanmadan trafiğe çıkmamak sanırım en iyisi....

Abi çok geçmiş olsun Allah korumuş ya. İnan çok üzüldüm  o yokuşlar çok tehlikeli Allah korumuş iyiki sizde bişi yok kaldırıma vurarak en doğrusunu yapmışsınız. Ben kaza yapınca yardıma arkadaş çağırdım dikmende oturuyor çocuk gelemedi arabadan inip zinciri takayım derken arabası yokuştan aşağı kaymaya başlamış çevredekilerin yardımıyla arabanın peşinden koştur koştur zor durdurmuşlar. Gözünüzü sevim çıkarmayın arabaları buzlanma var. bugun yine dikmendeydim adamın biri yokuş aşağı gidiyordu duramıyordu lastikler kitlenmiş öylece kayıyordu.

Araba hangi serviste? Reis değil herhaldeki görmedim aracınızı bugun reisteydim

aracım su an opan da. oyle bir yerki eğer sağa sola 10 cm kadar oynasa giriş yukliğini atlatıp ucardı araba. ucsaydı once 1.5 metrelik bir bosluk ardından 7-8 metrelik ikinci bir boşluğa denk geliyorduk. ucuz atlattık

düşünmesi bile kötü çok geçmiş olsun tekrardan :(  ikame araç verdiler mi size?

tabi aksigorta kaskom ve su ana kadar memnun kaldım. 2011 model bir polo verdiler. Ama astranın kalitesinin yanına yaklaşamaz tabi. Uzun bir süre far açma tusunu aradım. malum bizim araçlarda hersey otomatik tembelliğe alıştırmış. dancee

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
karla kaplı diyemeyeceğim çamur kıvamında vıcık vıcık sulu zırtlak kardan bozma zeminde bile astralar haddinden fazla kayıyor sanki
bugün anadolu yakasında yağan kar ın çok daha fazlası 2000 demi 2001 demi ne yağmıştı ozamanki arabam brava ile çok daha rahat şekilde yolda gidiyordum. ki hepimizin lastikleri neredeyse sıfır şuan
bana enteresan geldi
Ben kazadan 2 gün önce servise uğrayıp sürekli abs nin devreye girdiğini söyledim bu havalarda olur abs devreye girmesi iyi bişi sorun yok dediler ama şimdi siz söyleyince düşündümde aksine kaza anında frene bastığımda abs devreye girmedi olduğu gibi kaydı. acaba o an sensör algılamadı mı yoksa absye de mi baktırmam gerekiyor arızalandı mı acaba?

ecelnico link' Alıntı:
tabi aksigorta kaskom ve su ana kadar memnun kaldım. 2011 model bir polo verdiler. Ama astranın kalitesinin yanına yaklaşamaz tabi. Uzun bir süre far açma tusunu aradım. malum bizim araçlarda hersey otomatik tembelliğe alıştırmış. dancee
ben ikame araç istemedim acaba 3 günlüğüne dolmuşa binmek yerine istesem verirler mi? aynı gün veriyorlar mı yarın sabah istesem? kaskom aksigorta

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
karla kaplı diyemeyeceğim çamur kıvamında vıcık vıcık sulu zırtlak kardan bozma zeminde bile astralar haddinden fazla kayıyor sanki
bugün anadolu yakasında yağan kar ın çok daha fazlası 2000 demi 2001 demi ne yağmıştı ozamanki arabam brava ile çok daha rahat şekilde yolda gidiyordum. ki hepimizin lastikleri neredeyse sıfır şuan
bana enteresan geldi

Diğer başlıkta bende yazdım abi bu durumu  :(

Bugün e-5 te kar bile yoktu dediğin gibi vıcık vıcık bir yol vardı yanımdan giden herkes hiçbir problem yaşamıyor ben sürekli patiye düşüyordum.

Lastiktenmidir arabadanmıdır anlayamadım. 2. arabamızı aynı yollarda aynı şartlarda kullandım kuru zeminden farkı yoktu  :(

noproblem91 link' Alıntı:
ben ikame araç istemedim acaba 3 günlüğüne dolmuşa binmek yerine istesem verirler mi? aynı gün veriyorlar mı yarın sabah istesem? kaskom aksigorta
araç isterseniz ayagınıza kadar getiriyorlar ve teslim alırken de ayagınıza kadar gelip teslim alıyorlar. Neden istemiyorsunuz ki?

boş bulundum herhalde ya :( kaskoyu mu arayıp istemem gerekiyor yoksa servisle mi görüşcem yarın sabah getirsinler o zaman

Geri