Kar ve Kaza

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan noproblem91
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Kar ve Kaza

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
yengeye biyere gideceği zaman dandik astralardan verelim, toplama gibi olanlardan ne olduğu belli olmayanlardan. mesela Cem in araba...  011zaa

İyi fikir  005hihih  005hihih

Arkadaşlar geçmiş olsun. Bizim burada kar lastiksiz araç olmaz, o yüzden karda kışta pek kaza olmuyor. Kar yağınca defalarca denedim TC hiçbir işe yaramıyor. Gerçi bizim motorlar kuvvetli olmadığından normal kullanımda kolay kolay patinaja düşülmüyor. Çok zorladım fakat TC nin bir fonksiyonunu göremedim. Hikaye anladığım kadarıyla.

goxb link' Alıntı:
Arkadaşlar geçmiş olsun. Bizim burada kar lastiksiz araç olmaz, o yüzden karda kışta pek kaza olmuyor. Kar yağınca defalarca denedim TC hiçbir işe yaramıyor. Gerçi bizim motorlar kuvvetli olmadığından normal kullanımda kolay kolay patinaja düşülmüyor. ևok zorladım fakat TC nin bir fonksiyonunu göremedim. Hikaye anladığım kadarıyla.

Bende dün karda dışarı çıktım, kar lastiğimde yok.

Birçok kez patinaja düştüm hatta bir tanesi baya uzun sürdü saplandığım yerden çıkmak için biraz uğraştım.

bir kere bile TC yanmadı, bende TC ye güvenimi kaybettim diyebilirim  :(

Valla arkadaşlar araçlarımızın kıymetini bilelim. Bana bir 2011 vw polo verdiler. Araba konfor özürlü.  Aracımın aks kolu parçası Türkiyede yokmuş yurt dışından gelecek. Nasıl bir servis anlayışı bu yaw. Koca opel de aks kolu yok. ilginç valla.

kardeş polo dizel mi? beni bugün aradılar size benzinli focus veya megane verelim dediler :) saolun ben almim napim benzinli focusu  general_Not_talking dizel polo falan varsa idareten yeterli olur dedim yarın dizel ayarlayacaklar

sn ecelnico gercekten büyük bir kaza atlatmışsınız. Gecmiş olsun. umarım bir daha böyle bir durumu hiçkimse yaşamaz. TC konusunda bende bugün sıkıntı yaşadım. bugun aksam soguk hava + kar yagışı yüzünden 5 KM Yolu balerin gibi gidip geldim. Kar lastigim yoktu o ayrı bir mesele ama bu kadar cabuk patiye düşmem beni düşündürdü. ve yanımdaki araçların o kadar rahat gitmesi de beni kıskandırdı açıkçası.
sn noproblem91 siz tamponun degişimi için konuştunuz mu acaba. tamir edilecek sanırım. autokingde yapılacagı için bence bir problem olmayacaktır ama ben degişimi tercih ederdim. tabi son söz autokingdeki ustalara kalmış bir şey.

Geri