kasko fiyatı

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
2011 model opel corsa 1.3 111.yıl+sunroof+esp paketli aracıma kasko ödemesi olarak hasarsızlık dahil 1000 tl fiyat çıkardılar(axa oyak full kasko) fiyat konusunda ne diyorsunuz özel garajım var bahçede kapalı ama hasarsızlık harici hiçbir indirim olmuyor dediler sizce fiyat nasıl

not:2011 yılı 800 tl 2012 yılı 1200 tl(hasarsızlık dahil) 2013 1000tl(hasarsızlık dahil)

Çağatay fazla yapacağın bir şey yok aslında yeni düzenleme ortada. Adamların insafına kalmış bir durum. Bence yaptır derim.

Çağatay fazla yapacağın bir şey yok aslında yeni düzenleme ortada. Adamların insafına kalmış bir durum. Bence yaptır derim.

Nadir abi elim mahkum yaptırıcam fakat eskiden özel garaj oldu mu tek şöför kullandı mı bunların indirimi olurdu daha pazartesi günü trafik sigortası bitti onu yaptırdım 200 tl ondan önce kasımda motosikletin trafik sigortası bitti fiyatı unuttum ama 200e yakındı şimdi de bu birde bu ikisinin vergisi derken arabayı bir yıl kaldırmadan olduğu yerde tutsam 2 bin tl masraf gidiyor en sonunda satıp şehir içi dolmuş minibüs yapıcam yada motorla gidicem:D

Ben Ankara'dayken kapalı özel garaj kullanıyordum, o zaman ekstra indirim alıyordum. Şimdi kaldırmışlar mı?

Son zamanlarda sahtekarlar yüzünden sigorta şirketleri harbiden zora düştü bu durumun faturasını her zaman dürüst kişiler ödemeye devam edecek... yani prim yükselecek indirimler azalacak vs vs olan yine dürüst vatandaşa olacak. Ya bu ülkede dürüst olmak amma da zor oldu ha....

Ben Ankara'dayken kapalı özel garaj kullanıyordum, o zaman ekstra indirim alıyordum. Şimdi kaldırmışlar mı?
yapan kız artık olmuyor dedi bende anlamadım
Son zamanlarda sahtekarlar yüzünden sigorta şirketleri harbiden zora düştü bu durumun faturasını her zaman dürüst kişiler ödemeye devam edecek... yani prim yükselecek indirimler azalacak vs vs olan yine dürüst vatandaşa olacak. Ya bu ülkede dürüst olmak amma da zor oldu ha....

valla ne olacak halimiz çok merak ediyorum herkes de bir hile hurda ama sorsan en dindar insan onlar bildiğim kadarıyla eskiden asker polis öğretmene indirim vardı yine şimdi sadece öğretmene indirim var ordanda şansımız gülmedi:D

aynen savas abı bızım gelın sıgortacı daha once benım araca hesaplatmıstım kaskoyu bugun aradım yaptıryam dıye yenı yılda cogu ındırımı kaldırmıslar ozel fıyat alamıyomussun felan bı ton sey..

bu kaza ve sahtekarlık konusuna gelıncede oncedende yapılıyodu bence he ondan dolayı yukselıyosa eger prımlerde eskı sısteme donsunler kaza yapmayanın sucu ne sonucta yalan mı

aynen savas abı bızım gelın sıgortacı daha once benım araca hesaplatmıstım kaskoyu bugun aradım yaptıryam dıye yenı yılda cogu ındırımı kaldırmıslar ozel fıyat alamıyomussun felan bı ton sey..

bu kaza ve sahtekarlık konusuna gelıncede oncedende yapılıyodu bence he ondan dolayı yukselıyosa eger prımlerde eskı sısteme donsunler kaza yapmayanın sucu ne sonucta yalan mı

2008 yılından beri kazam yok ilk sene 800 tl verdim fiyat düşmek yerine arttı nasıl hasarsızlık indirimi anlamadım

Artık indirimi unutun adamlara %500 katı artırma hakkı verdiler. Kafalarına göre takılacaklar.

Geri