kasko fiyatı

Bende bugun corsa 2013 1.2 kasko fiyatlari aldim acikcasi elimdekiler

Allianz :1600 1700
Groupama 1300 civari

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çok para ya... az uz değil...

Bin lira iyi para. Ben yıl başından sonra hasarsızlık olmadan 1080 liraya yaptırdım. Geçen senen kaput panjur değiştirince pek sevmediler beni :D

Abi kasko iyidir en azindan seni koruyor eski aracima arkadan catptilar 9 gun kiralik arac ve sifir gibi servis verdi cebimden bir kurus cikmadi tabii hatayi bana kitlemisler o ayri 3 sene hasarsizlik gitti :)

Abi kasko iyidir en azindan seni koruyor eski aracima arkadan catptilar 9 gun kiralik arac ve sifir gibi servis verdi cebimden bir kurus cikmadi tabii hatayi bana kitlemisler o ayri 3 sene hasarsizlik gitti :)

Tabi öyle avantajları var ama şimdi kısa bir hesap yapınca çok para örnek sıfır biar araç alıyorsun her yıl ortama değer 1.5 TL ödüyorsun 5 yıllık zaman içinde 7.5 TL eder... birde bu zaman kadar hiç kaza olmadı ise adamlar haybiyeden bu parayı cebe indirecekler....

Sadece bir araç için bu rakam dününün binlerce araç var.

Kasko hayırlı olsun.
Artık kontağı çevirmeyi bırakın aracın içine oturduktan sonra başlıyor risk.
Trafik kazaları bi yana seli,fırtınası,depremi,terörü ben yaptırmasam sürekli diken üstünde otururum herhalde :)

Sıfır Corsa 1.3 CDTI aracın kaskosu için, yetkili servis bana en düşük fiyatı 1180 TL ile Ergo'nun verdiğini söyledi. 7-8 tane firmayla anlaşmaları var, diğerleri 1700-1800 civarı fiyat vermişler.

Sorun şu ki, Anadolu Sigorta'da 9 aydır devam eden kaskom mevcut. Hasarsızlığım da yok henüz, ilk aracımdı. Anadolu'dan devam ettirip 3 ay sonra hasarsızlık durumuna göre hareket edeyim diyorum; 5000 TL üstü hasarlarda yaptıkları uygulama ve ödediğim/ödeyeceğim meblağdan dolayı pek içime sinmiyor. Ergo'dan yaptırsam, 3 ay sonra, tabii kaza bela olmazsa, alacağım hasarsızlık hakkımdan feragat etmiş oluyorum. Nasıl bir çıkmazmış arkadaş...

Son düzenleme:
Açıkçası babam 0 corsa da soldan sağlam ökaza yaptı ön çamurluk , kapılar değişti arka çamurluk doğruldu vs. o zaman parasıyla 6.5 lira masraf çıktı. Geçen sene babam yine kaput ve panjur değiştirtti 1250 lirada o tuttu. Kaskom bitti yıl başında sigortacıya gitmeye fırsat olmadı bişey olur korkusundan 1 hafta araba yatırdım :)

kaskoyu alırken yaptırdım 850 TL verdım , ozellıkle full kasko ıstedım , herseyı kapsıyormus :) Birde yasım 20 yani yastanda vurdu yoksa 600-700 e halledıcektım :) Kaskosuz olmuyor valla 2 aracımızdada kasko var neolur ne olmaz allah korusun...

Geri