kaza...geliyorum demedi...

bugun aracıma astar atıldı...resimler...

birde iyi zımparalanıp boyandımı düzgünce cillop gibi çıkar boyalı olduğu anlaşılmaz göz ile yüzey tam düz olmadığı için yansıma yanıltır :bir:

ALLAH beterinden saklasın ibrahim...Ben anladım,altındaki opel olsaydı geçerdin o aracı...sıkıntı yaşamazdın...:)eeeee vosvos olunca ciğeri yetmedi tabiii...:)

Şaka bir yana bazan çokta titrememek gerekiyor araca...Geniş ol kardeşim...

geçmiş olsun abi allah daha beterinden korusun tabikide cogu insan gibi sizde aracınıza cok önem veriyosunuz ama naparsınız. hem bakıyorumda cokta can sıkıcak bişi yok dert etmeyin okadar :)

ALLAH beterinden saklasın ibrahim...Ben anladım,altındaki opel olsaydı geçerdin o aracı...sıkıntı yaşamazdın...:)eeeee vosvos olunca ciğeri yetmedi tabiii...:)

Şaka bir yana bazan çokta titrememek gerekiyor araca...Geniş ol kardeşim...

iyi dilekleerin için sağol ünal abi...:)dogru opeli satmamlıydım belkide...;)vosvos olunca ortada koyuyor böle opel olsa belkide bu kadar hasar bile olmazdı sacı kalın ne olsa sadece sürtme izi olurdu...geniş olmaya çalışıyorum abi...takmamaya çalışıyorum birde boyansaydı yarın boyanacak inşallah...

geçmiş olsun abi allah daha beterinden korusun tabikide cogu insan gibi sizde aracınıza cok önem veriyosunuz ama naparsınız. hem bakıyorumda cokta can sıkıcak bişi yok dert etmeyin okadar :)

sağolasın murat kardeş...dünya malı sonuçta diyip dert etmemeye çalışıyoruz...

sakınan göze çöp batar.allah korumuş kardeşim.allah beterinden korusun.kazadır gelir haber wermez.sana bişi olmasınn..

Geri