kendinize ait ilk arabayı kaç yaşında aldınız

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bzgin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
22 yaşımda skoda sport line almıştım.Tabiiki babam sağolsun

Allah razı olsun babamdan razı olsun 16-17 yasından beri arabam oldu.Yenisini aldıgı için fazla kullanmadığı 94 model bmw 520i ile ögrendim araba kullanmayı 24 valf 150 bg bi arabaydı.. Yeni öğrenen biri için her konuda fazla! bi arabaydı...Coook yakardı ama coook da guzel giderdi... 5000 devirden sonraki motor sesi hala kulaklarımda... arkadaşlar ortaklaşa benzin koyup sagda solda gezerdik.. Cok guzel gunlerdi.....

2 ay önce kendi kazandıım ilk parayla birtane uzaktan kumandalı ferrari aldım arasıra oynuyorum:)

Son düzenleme:
ben kendi kazancımla 24 yaşında 97 brodway almıştım bana ne hoş gelmişti hey gidi günler

Kendi kazancımla, ilk aracımı 23 yaşında 1992 model Tofaş Şahin'im olmuştu. Daha sonra Opel Vectra 1.8 S ve şimdi ise, 2001 model Astra 1.6 Comfort'um var.:)

27 yasinda isvicredeki ilk maasimla corca c aldim

sene 2002de babamın desteği ile 20 yaşımda iken 96 model vectra gls almıştık, 3,5 sene falan bindik sonra arabamın kapısını esnetip çalmaya çalıştıkları için arabamı sattım.
Halen arabasızım.. bakalım hedefte yine bir vectra almak var kısmet artık.

walla alcam ama adamı arıyorum cevap wermiyo arabayı koymuş kapının önüne satılık yazmış 2 numara wermiş 2sini de arıyorum msj atıyorum yok :D

20 yaşımda maaşımdan biriktirdiklerimle 90 model hb Civic almıştım (2000 yılı) Şu an 4. arabama biniyorum ama onun tadı hiç birinde yok hala özlerim. :(

Geri