Klima Kullanimi Hakkinda

• Konuyu başlatan selocan77
  • Başlangıç tarihi

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klimalardaki kavramalar manyetik yani bi sorun teşkil etmez istenildiği devirde klima çalıştırılabilir...

gungoro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar.Duran ve basınç altında olan.çalıştığı zaman 3,5 veya 4 HP çeken bir mekanizmayı 3500 4000 hatta 5000 d/dk dan başlatmaktansa 1000 d/dk dan başlatmayı tercih ederim.Elektrik motorlarında neden yıldız üçgen devre var. Veya neden otomobilinizi 3. vitesle kaldırmıyoruz?

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce yazılmışmıydı bilmiyorum ama benden de bir öneri,

klimayı, arcınızı durdurup terketmeden 5dak. önce kapatıp sadece fanı çalıştırın. böylece sistemde kalmış olan nemi uzaklaştırmış ve bakteri üremesinin, koku yapmasının önüne geçebilirsiniz. ben buna dikkat etmediğim için şu anda o kokuyu çekiyorum.

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ben bu sirkülasyon düğmesinin kullnımı ile ilgili hala tam bir bilgi sahibi olamadım.Lütfen bilen arkadaşlar cevap verirse sevinirim.Bu düğmeyi klimayı açtıktan sonra devamlı kullanabilirmiyiz.Yada ne kadar süreli kullanmalıyız.Ayrıntılı bilgi lütfen.

gungoro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben bu sirkülasyon düğmesinin kullnımı ile ilgili hala tam bir bilgi sahibi olamadım.Lütfen bilen arkadaşlar cevap verirse sevinirim.Bu düğmeyi klimayı açtıktan sonra devamlı kullanabilirmiyiz.Yada ne kadar süreli kullanmalıyız.Ayrıntılı bilgi lütfen.
Klima düğmesinin yanında ,üzerinde otomobil simgesi ve içinde ok işareti olan düğmedir.Lambası yanıtor ise dış ortam havası içeri giremez.Bu durumda içerideki hava klima tarafından çok daha iyi soğutulur.Polen filtresi altında bu düğmenin kumanda ettiği bir kapak var.Eğer kapak açık ise dış hava içeri girer.Dış ortam sıcak olduğu için soğuma daha zor ve geç olur.Saygılar..

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Klima düğmesinin yanında ,üzerinde otomobil simgesi ve içinde ok işareti olan düğmedir.Lambası yanıtor ise dış ortam havası içeri giremez.Bu durumda içerideki hava klima tarafından çok daha iyi soğutulur.Polen filtresi altında bu düğmenin kumanda ettiği bir kapak var.Eğer kapak açık ise dış hava içeri girer.Dış ortam sıcak olduğu için soğuma daha zor ve geç olur.Saygılar..

Teşekkürler.:good:

DeGGiaL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pekii..Klimam devrede ve camlarım kapalı...Canım da öyle bir sigara içmek istiyor ki sormayın gitsin.. Her içmek istediğimde camları açmak zorundamıyım..Yok mu bu dumanı yok edebilecek bir sistem şu klimalarda...

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
İyi bir soru tebrik ederim.

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Hadi bakalım bunada çare bulalım.