Klima ve Yokuşun Başbelası 1.3 CDTI Motor(Yeni Arayış içindeyim tavsiyeniz varmı)

Bkz Hyundai accent era :cool:

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

eXRN5o.jpg

:D:D:D

Bkz Hyundai accent era :cool:

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Benim anladığım kadarıyla sen hiçbir arabayı beğenmiyorsun ki burda ne vatandaş Hyundai den senin kadar şikayetçi nede Astra H'dan burdanda koca bir eşittir çıkıyor arabalarda sorun yok sende sorun var ;)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Can, seni severim kardeşim..Bilirsin, daha ilk görüşmemizde zaten sana ne kadar dostça yaklaştığımı kendin tecrübe ettin..Haliyle burada sana ya da buradaki kardeşimize bir savaş verdiğim yok...Benim mücadelem, herkesin modasına uyanlar..Anlatabildim mi?Yani birleri çıkıp da akp ye oy veriyor diye biz de mi verelim?Ve burada gerekçemiz birileri veriyor mu olsun?Burada da vw passat alalım..Millet alıyor.. diye vw almanın saçmalığını vurguluyorum...Nefret ediyorum çünkü haketmediği fiyatlara satılıyor bütün araçları ve sırf reklam...Yani mazda örn hiç reklam yapmıyor ama adamlar mütevazice satıyor araçlarını...Yoksa ben vw passat almak istiyorum deyip de çünküsünü açıklayanlarla zaten tartışmam..Çünkü bana gerekçelerini sunuyor..

Hadi vw i geçtim; kendimden örnek vereyim...Benim 22-23 arası bütçem vardı...Adam gibi bir araba alayım diye pazara çıktım(tüm markalara nötr olarak çıktım), sanal pazarı da turladım..Ama yazmadım, ne alayım sizce gibisinden..Çünkü herkes memlekette birşey peşinden götürecekti beni..Haliyle araştırdım..Donanım olsun istedim,model de olsun dedim ama çok benzin yakmasın,yarış aracı bakmıyorum,makul bir performansı olsun ve en önemlisi parama göre ideal bir araç olsun diye araştırma yaptım..Tabi bir de kişiselleştirebileceğim bir araç olsun dedim...(Herkesin gibi olmasın yani, her yerde gördüğümüz ;) )Sonra bu aracı aldım...Opel faşisti değilim..Eğer 50 bin tl param olsaydı o zaman da opel almazdım belki, C5 HDI,A4 T, insignia T ya da SUBERB TDI bakabilirdim...(bu araçlardan biri olacağına eminim)
Sonuç olarak sunrooflu,110 binde,ön-arka park sensörlü,ısıtmalı-elektrikli-karartmalı aynaları olan,10 hava yastıklı,cd çaları ve yol bilgisayarı olan,interaktif sürüş modlu,xenon-far yıkaması olan,LPG li ve 1.6,2004 model bir passat bulamadığım için vectra aldım...Belki 22 bine aynı özelliklerde passat olsaydı, şu anda imzamda bir passat vardı :rolleyes: şimdi bu araca AFL ve orjinal body-kit de taktım..İrmscher panjur ve ekleriyle aracımı kişiselleştirdim...Bu tarz orj donanımlar passatta yok misal..Haliyle araç biraz farklı duruyor..Şimdi ben R32 passat ayarlamaya çalışsaydım,AFL, kendinden park etme özelliği vs donanımlarıyla yaptıramasam da almak istesem kaç lira öderim sence :confused:? İmkanım buna el verdi, bunu aldım..Ama şu da var; 50 binim olsaydı anca bu donanımda bir passat alabilirdim..Şimdi göz göre göre neden fazla para sayayım ki?Onun dışında araç güzel, eyvallah ama en iyisi değil..Alternatifi çok..Görene, anlayana tabi...

Aracın içinde 4 tane her biri 85 - 90 kilodan arkadaş olursa yaz günü klima en büyükte dimdik bir rampa işte bu 1.3 cdtı nın bittiği andır kanımca. ;)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 18:26 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 18:25 ----------

neler yapıldı derken ? ne gibi:confused:

bursa mudanya rampasında aynısını yapıyorum sn erken vites atıyorsun kanımca:)

bursa mudanya rampasında aynısını yapıyorum sn erken vites atıyorsun kanımca:)

2200 2500 devirde en fazla değiştiriyorum e5 te 4 bin devirde değiştirdim 100 km de 18 lt yaktı :) ama uçak gibi gidiyomuş 1.3 cdtı 4000 devirde :)

Geri